Gå til hovedindhold

Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Eau De Toilette

Pris fra 309 krtil 595 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Eau De Toilette og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acqua di Parma Arancia di Capri Eau de Toilette - 30 ml
309 kr
Til butik
Acqua di Parma Arancia di Capri Eau de Toilette - 30 ml billede

Produktinformation

Oplev den friske og strålende duft af Capri med topnoter af italiensk sød appelsin, mandarin og citron. Hjertet af petit grain og kardemomme leder til en varm base af karamel og moskus. Denne unisex-duft er perfekt til enhver lejlighed.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8028713570261
EAN: 8028713570261
Varenr.: 2887184
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri Edt 30ml
356 kr
Til butik
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri Edt 30ml billede

Produktinformation

Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia di Capri har en avslappnande och friskt citrusdoftande ton med dofter av apelsin, mandarin och citron. Kryddig kardemumma och karamell gör doften oförglömlig!, Doftnoter: apelsin, mandarin citron, petit grain, kardemumma, karamell och mysk.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 8028713570261
Varenr.: C02064
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Eau De Toilette
369,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia di Capri - 30 ml - Edt
-38%379 kr
Før 610 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri EDT 30 ml
465 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Acqua di Parma Blu Mediterraneo Collection Arancia di Capri Eau
487 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Edt Spray, 30 ml.
595 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Eau De Toilette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Eau De Toilette koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK309 kr348 krKøb
2Teknikproffset DK356 kr405 krKøb
3Gucca.dk369,95 kr369,95 krKøb
4BilligParfume.dk379 kr379 krKøb
5Beautycos DK465 kr494 krKøb
6Lyko DK487 kr487 krKøb
7Brandshop595 kr595 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Eau De Toilette

PriceData har fulgt prisen på Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Eau De Toilette i 175 dage. Laveste pris i perioden er 308 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 323 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Eau De Toilette. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Acqua Di Parma - Blu Mediterraneo Arancia Di Capri Eau De Toilette de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026309 kr2 kr (1%)
8. apr. 2026311 kr2 kr (1%)
21. mar. 2026309 kr2 kr (1%)
14. mar. 2026311 kr2 kr (1%)
12. mar. 2026309 kr2 kr (1%)
11. mar. 2026311 kr2 kr (1%)
17. feb. 2026309 kr1 kr (0%)
9. feb. 2026308 kr7 kr (2%)
7. feb. 2026315 kr7 kr (2%)
27. jan. 2026308 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret