Gå til hovedindhold

ACO Junior 50 mm anboring til ACO kælderafløb 154172110

ACOSanitetEAN: 4002626128287
Pris fra 140 krtil 355 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 215 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ACO Junior 50 mm anboring til ACO kælderafløb 154172110 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
ACO Junior påboringskobling 50mm
140 kr
Til butik
ACO Junior påboringskobling 50mm billede

Produktinformation

Påboringskobling til ACO JUNIOR kælderafløb. For tilslutning af sideindløb Med Ø50 mm muffe

Produktspecifikationer

Mærke: Aco
Kategori: Tilbehør til højvands slukkere
EAN: 4002626128287
Varenr.: 448272
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aco Junior anboring, Ø50 mm
339 kr
Til butik
Aco Junior anboring, Ø50 mm billede

Produktinformation

Aco Junior indløbsstuds til sideindløb Skal du tilslutte ekstra afløb til dit kælderafløb? Denne indløbsstuds i plast giver mulighed for påboring fra siden på Aco Junior kælderafløb med højvandslukke. Monteres nemt direkte på stedet uden behov for specia...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ACO
Kategori: Afløb & kloak
Størrelse: 50 mm
EAN: 4002626128287
Varenr.: 154172850
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Aco Junior anboring, Ø50 mm
349 kr
Til butik
Aco Junior anboring, Ø50 mm billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ACO
Kategori: Dræn & kloak
Størrelse: 50 mm
EAN: 4002626128287
Varenr.: 154172850
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ACO Junior 50 mm anboring til ACO kælderafløb 154172110
350,65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Aco Junior anboring, Ø50 mm
355 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACO Junior 50 mm anboring til ACO kælderafløb 154172110 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ACO Junior 50 mm anboring til ACO kælderafløb 154172110 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk140 kr140 krKøb
2LavprisVVS339 kr339 krKøb
3CompletVVS349 kr349 krKøb
4EL-GROSSISTEN350,65 kr350,65 krKøb
5BilligVVS DK355 kr355 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ACO Junior 50 mm anboring til ACO kælderafløb 154172110

PriceData har fulgt prisen på ACO Junior 50 mm anboring til ACO kælderafløb 154172110 i 179 dage. Laveste pris i perioden er 140 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 59% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for ACO Junior 50 mm anboring til ACO kælderafløb 154172110. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for ACO Junior 50 mm anboring til ACO kælderafløb 154172110 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026140 kr169 kr (55%)
28. maj 2026309 kr169 kr (121%)
25. maj 2026140 kr169 kr (55%)
23. maj 2026309 kr169 kr (121%)
20. maj 2026140 kr169 kr (55%)
19. maj 2026309 kr169 kr (121%)
12. maj 2026140 kr169 kr (55%)
10. maj 2026309 kr30 kr (9%)
9. maj 2026339 kr30 kr (10%)
29. apr. 2026309 kr169 kr (121%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret