Gå til hovedindhold

Nani Acerola C-vitamin, 45 kaps. - 45 kapsler

NaniSundhed og skønhedEAN: 5713258053029
Pris fra 129,95 krtil 178 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 48,05 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Acerola C-vitamin, 45 kaps. - 45 kapsler og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Nani Acerola C-vitamin - 45 kapsler
-28%129,95 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nani Acerola C-vitamin - 45 kapsler billede

Produktinformation

Nani Acerola C vitamin er et naturligt C vitamin tilskud bestående udelukkende af tørrede og pulveriserede acerola kirsebær, som har et naturligt indhold af C-vitamin. Da vitaminet er udvundet af tørrede kirsebær, bibeholdes de gavnelige værdier som nærin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: C-vitamin og Acerola
EAN: 5713258053029
Varenr.: 25386
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nani Acerola C-vitamin, 45kap
143,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Acerola C-vitamin, 45 kaps. - 45 kapsler
159 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nani Acerola C-vitamin 45 kap.
178 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acerola C-vitamin, 45 kaps. - 45 kapsler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acerola C-vitamin, 45 kaps. - 45 kapsler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur129,95 kr129,95 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk143,95 kr143,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked159 kr159 krKøb
4Helsegrossisten.dk178 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acerola C-vitamin, 45 kaps. - 45 kapsler

PriceData har fulgt prisen på Acerola C-vitamin, 45 kaps. - 45 kapsler i 181 dage. Laveste pris i perioden er 129,95 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 129,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Acerola C-vitamin, 45 kaps. - 45 kapsler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Acerola C-vitamin, 45 kaps. - 45 kapsler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026129,95 kr10 kr (7%)
13. maj 2026139,95 kr4 kr (3%)
29. apr. 2026143,95 kr4 kr (3%)
14. apr. 2026139,95 kr19,05 kr (12%)
13. apr. 2026159 kr19,05 kr (14%)
8. apr. 2026139,95 kr9 kr (6%)
3. apr. 2026148,95 kr5,79 kr (4%)
1. apr. 2026143,16 kr5,79 kr (4%)
27. mar. 2026148,95 kr10 kr (7%)
14. mar. 2026138,95 kr20,05 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret