Gå til hovedindhold

Acer Wave 7, Wifi 7 Mesh Router, Eu Plug, Single Pack Dual-band (2.4ghz + 5ghz Or 2.4ghz + 6ghz) Wi-fi 7 (802.11be) 4

AcerBroer og routereEAN: 4711474068613
Pris fra 536 krtil 860 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 324 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 484 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Acer Wave 7, Wifi 7 Mesh Router, Eu Plug, Single Pack Dual-band (2.4ghz + 5ghz Or 2.4ghz + 6ghz) Wi-fi 7 (802.11be) 4 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 536 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer Wave 7 Wi-Fi-system
536 kr
Til butik
Acer Wave 7 Wi-Fi-system billede

Produktinformation

Acer Wave 7 - Wi-Fi-system - (router) - mesh 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-Band - for Acer P1258, P1558, S1287, S1387, XL2521; Nitro KG241Y X3, KG251Q X0biip; Veriton Vero Z4

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: FF.G2UTA.001
EAN: 4711474068613
Varenr.: 1002292616
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Acer Wave 7 Wi‑Fi-system - mesh router med Wi‑Fi 7
-5%599 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Acer Wave 7 Wi‑Fi-system - mesh router med Wi‑Fi 7 billede

Produktinformation

Acer Wave 7 - Wi-Fi-system - (router) - mesh 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-BandAcer Wave 7 Wi-Fi-systemet er designet til at opfylde kravene i moderne hjem og små kontorer og tilbyder pålidelig forbindelse og ydeevne. Med sin understøttelse af Wi-Fi CERTIFIED 7-standarder kan brugerne nyde hurtige internethastigheder på tværs af flere bånd (2,4 GHz, 5 GHz og 6 GHz). Enhedens 3-port-switch og mesh-netværksfunktioner giver mulighed for nem udvidelse og dækning i hele rummet og sikrer, at alle dine enheder holder forbindelsen. Avancerede funktioner som Hybrid QoS, Multi-Link Operation (MLO) og Firmware Over-the-Air (FOTA)-opdateringer forbedrer onlineoplevelsen og giver problemfri streaming, gaming og browsing. Derudover forenkler en WPS-knap og en nulstillingsknap netværksopsætning og -administration, hvilket gør Acer Wave 7 til et smart valg for dem, der søger et kraftfuldt, men brugervenligt Wi-Fi-system.GenereltDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit EthernetIEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11ac2.5 Gigabit EthernetIEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)IEEE 802.11be (Wi-Fi 7)Egenskaber: NulstillingsknapFOTAWPS-knapMLOHybrid QoSEnhedstype: Wi-Fi-system - mesh - 3-port switch (integreret)Flashhukommelse: 512 MBForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensbånd: 2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHzMesh-netværk: JaOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acIEEE 802.11axIEEE 802.11beWi-Fi CERTIFIED 7Paknin...

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Netværk
Vægt: 0.73g
EAN: 4711474068613
Varenr.: 2025447
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Acer Wave 7 Wi‑Fi-system - mesh router med Wi‑Fi 7
-5%619 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Acer Wave 7 Wi‑Fi-system - mesh router med Wi‑Fi 7 billede

Produktinformation

Acer Wave 7 - Wi-Fi-system - (router) - mesh 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 7 Multi-BandAcer Wave 7 Wi-Fi-systemet er designet til at opfylde kravene i moderne hjem og små kontorer og tilbyder pålidelig forbindelse og ydeevne. Med sin understøttelse af Wi-Fi CERTIFIED 7-standarder kan brugerne nyde hurtige internethastigheder på tværs af flere bånd (2,4 GHz, 5 GHz og 6 GHz). Enhedens 3-port-switch og mesh-netværksfunktioner giver mulighed for nem udvidelse og dækning i hele rummet og sikrer, at alle dine enheder holder forbindelsen. Avancerede funktioner som Hybrid QoS, Multi-Link Operation (MLO) og Firmware Over-the-Air (FOTA)-opdateringer forbedrer onlineoplevelsen og giver problemfri streaming, gaming og browsing. Derudover forenkler en WPS-knap og en nulstillingsknap netværksopsætning og -administration, hvilket gør Acer Wave 7 til et smart valg for dem, der søger et kraftfuldt, men brugervenligt Wi-Fi-system.GenereltDataforbindelsesprotokol: EthernetFast EthernetGigabit EthernetIEEE 802.11bIEEE 802.11aIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11ac2.5 Gigabit EthernetIEEE 802.11ax (Wi-Fi 6)IEEE 802.11be (Wi-Fi 7)Egenskaber: NulstillingsknapFOTAWPS-knapMLOHybrid QoSEnhedstype: Wi-Fi-system - mesh - 3-port switch (integreret)Flashhukommelse: 512 MBForbindelsesteknologi: Trådløs, kabletFrekvensbånd: 2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHzMesh-netværk: JaOverensstemmelsesstandarder: IEEE 802.11bIEEE 802.11gIEEE 802.11nIEEE 802.11acIEEE 802.11axIEEE 802.11beWi-Fi CERTIFIED 7Pakningstype: DesktopRAM: 512 MBStatusindikatorer: StatusWi-Fi-systemkomponenter: RouterWi-Fi-vurdering: BE6400Ekspansion / KonnektivitetInterface: WAN: 1 x 2.5G Gigabit Ethernet | LAN: 3 x 1000Base-TAntenneAntenne: InternEffektElektrisk strøm påkrævet: 1.5 ANødvendig spænding: 12 VStrømenhed: Ekstern strømforsyningMål og vægtBredde: 18.4 cmDybde: 9.5 cmHøjde: 2.8 cmVægt: 350 gMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 5 - 95%Maks. driftstemperatur: 40 °CMin. driftstemperatur: 0 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Netværk
Vægt: 0.73g
EAN: 4711474068613
Varenr.: 2025447
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Acer Wave 7 Wi-Fi-system
639 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Acer Wave 7, Wifi 7 Mesh Router, Eu Plug, Single Pack Dual-band (2.4ghz + 5ghz Or 2.4ghz + 6ghz) Wi-fi 7 (802.11be) 4
-0%811 kr
Før 811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Wave 7 - Mesh Wi-Fi System Wi-Fi 7 - 1 Pack - Mesh router 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7)
860 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Wave 7, Wifi 7 Mesh Router, Eu Plug, Single Pack Dual-band (2.4ghz + 5ghz Or 2.4ghz + 6ghz) Wi-fi 7 (802.11be) 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Wave 7, Wifi 7 Mesh Router, Eu Plug, Single Pack Dual-band (2.4ghz + 5ghz Or 2.4ghz + 6ghz) Wi-fi 7 (802.11be) 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK536 kr536 krKøb
2Boligcenter DK599 kr599 krKøb
3Vivas DK619 kr688 krKøb
4Ultrashop639 kr639 krKøb
5Dustin DK811 kr897,25 krKøb
6Proshop DK860 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Wave 7, Wifi 7 Mesh Router, Eu Plug, Single Pack Dual-band (2.4ghz + 5ghz Or 2.4ghz + 6ghz) Wi-fi 7 (802.11be) 4

PriceData har fulgt prisen på Acer Wave 7, Wifi 7 Mesh Router, Eu Plug, Single Pack Dual-band (2.4ghz + 5ghz Or 2.4ghz + 6ghz) Wi-fi 7 (802.11be) 4 i 118 dage. Laveste pris i perioden er 484 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 521 kr.

Den nuværende pris på 536 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Acer Wave 7, Wifi 7 Mesh Router, Eu Plug, Single Pack Dual-band (2.4ghz + 5ghz Or 2.4ghz + 6ghz) Wi-fi 7 (802.11be) 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Acer Wave 7, Wifi 7 Mesh Router, Eu Plug, Single Pack Dual-band (2.4ghz + 5ghz Or 2.4ghz + 6ghz) Wi-fi 7 (802.11be) 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026536 kr4 kr (1%)
26. maj 2026540 kr7 kr (1%)
24. maj 2026533 kr4 kr (1%)
23. maj 2026537 kr4 kr (1%)
22. maj 2026533 kr8 kr (1%)
21. maj 2026541 kr15 kr (3%)
20. maj 2026526 kr7 kr (1%)
19. maj 2026519 kr4 kr (1%)
18. maj 2026523 kr11 kr (2%)
17. maj 2026534 kr18 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret