Gå til hovedindhold

Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

AcerComputer – tilbehørEAN: 4711474232694
Pris fra 2.558 krtil 3.619 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.061 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.557,53 kr 3. maj

Sammenlign priser på Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2558 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort
2.558 kr
Til butik
Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Skærme
Farve: 1
Artikel nr.: UM.JB2EE.A01
EAN: 4711474232694
Varenr.: 21586111
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Acer Vero CB322QK - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS
2.558 kr
Til butik
32" Acer Vero CB322QK - 3840x2160 (4K) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Acer Vero CB322QK monitor tilbyder nøjagtige farver og brede betragtningsvinkler til kreativt arbejde og produktivitet, med IPS-panel og HDR10 for forbedret billedkvalitet. Størrelse: 32" Opløsning: 3840 x 2160 (4K) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; HDR10; 99% sRGB; 1.07 billion colors; Anti-glare coating; Height/pivot/tilt adjustments Høj lysstyrke, bred farveskala og ergonomiske justeringsmuligheder giver behagelige lange arbejdsperioder og præcis billedkontrol til billedbehandling og multimedieopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: UM.JB2EE.A01
EAN: 4711474232694
Varenr.: 3382869
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer Vero CB322QK Abmiiprx 32" IPS 3840 x 2160 (4K) HDMI DisplayPort 60Hz
3.015 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Acer CB2 CB322QK 31,5" 4K UHD IPS skærm - sort
3.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Acer CB2 CB322QK 31,5" 4K UHD IPS skærm - sort
3.619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.558 kr2.558 krKøb
2Proshop DK2.558 kr2.558 krKøb
3CompuMail DK3.015 kr3.015 krKøb
4Boligcenter DK3.599 kr3.599 krKøb
5Vivas DK3.619 kr4.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort

PriceData har fulgt prisen på Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort i 171 dage. Laveste pris i perioden er 2.557,53 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 2.710 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.628 kr.

Den nuværende pris på 2.558 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Acer Vero CB322QK Abmiiprx - CB2 Series - LED-skærm - 32 (31.5 til at se) - 3840 x 2160 4K @ 60 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 4 ms - 2xHDMI, DisplayPort - højtalere - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20262.558 kr
3. maj 20262.557,53 kr9,47 kr (0%)
19. mar. 20262.567 kr7 kr (0%)
14. feb. 20262.574 kr77 kr (3%)
1. feb. 20262.651 kr58,63 kr (2%)
29. jan. 20262.709,63 kr9,63 kr (0%)
17. dec. 20252.700 kr10 kr (0%)
16. dec. 20252.710 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret