Gå til hovedindhold

Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz

AcerComputerskærmeEAN: 4711474329226
Pris fra 1.672 krtil 2.919 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.247 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1672 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz
1.672 kr
Til butik
Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz billede

Produktinformation

Acer Vero B277 Gbemiqpruzx - B7 Series - LED-skærm - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 120 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1500:1 - 1 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - højtalere - sort mat

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: UM.HB7EE.G18
EAN: 4711474329226
Varenr.: 1003227899
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Acer Vero B277 - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS
1.984 kr
Til butik
27" Acer Vero B277 - 1920x1080 (FHD) - 120Hz - IPS billede

Produktinformation

Acer Vero B277 monitor leverer klare, farvenøjagtige billeder på et IPS-panel med ergonomisk justerbarhed til daglig produktivitet og miljøbevidste setups. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 120Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: HDMI, DisplayPort, USB-C, USB 3.2 hub Særlige funktioner: VESA Adaptive-Sync; Acer BluelightShield Pro; Acer VisionCare 2.0; 99% sRGB Fleksibel stand og omfattende tilslutningsmuligheder forenkler multi-enhedsopsætninger, mens bred farvedækning og hurtig responstid sikrer pålidelige, flydende billeder til kreative og kontorarbejder.

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: UM.HB7EE.G18
EAN: 4711474329226
Varenr.: 3403322
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Acer Vero B7 B277Gbemiqpruzx 27" Full HD IPS skærm - 120 Hz, USB‑C
2.899 kr
Til butik
Acer Vero B7 B277Gbemiqpruzx 27" Full HD IPS skærm - 120 Hz, USB‑C billede

Produktinformation

Arbejd og underholdning på en skarp 27" skærmAcer Vero B7 B277Gbemiqpruzx er en alsidig 27" Full HD IPS skærm til kontor, hjemmearbejde og studier. Den flade LCD‑skærm leverer brede betragtningsvinkler på 178° og 16,7 mio. farver, så dokumenter, regneark og billeder står klart. Med op til 120 Hz opdateringshastighed og 4 ms GTG (1 ms MPRT) får du glidende bevægelser i alt fra video til let gaming.Fleksibel tilslutning og ergonomiTilkobl nemt via HDMI 1.4 eller de to DisplayPort. Den indbyggede USB‑C med strømforsyning op til 90 W kan drive din bærbare computer med ét kabel, mens USB‑hubben giver ekstra porte til dit tilbehør. Skærmfoden kan højdejusteres (op til 16,5 cm), vippes, drejes og pivoteres 90° for en sund arbejdsstilling. Indbyggede højttalere på 2 × 2 W giver lyd til møder og video.Behagelig visning hele dagenLow Blue Light og flimmerfri teknologi mindsker træthed i øjnene. Skærmen er udstyret med AMD FreeSync for mere jævn visning inden for det understøttede frekvensområde.Skærmstørrelse: 68,6 cm (27"), IPS, fladOpløsning: 1.920 × 1.080 (Full HD), 16:9Lysstyrke: 250 cd/m², kontrast: 1.500:1 (dynamisk 100.000.000:1)Opdateringshastighed: op til 120 Hz, responstid: 4 ms GTG / 1 ms MPRTFarvedækning: sRGB 99 %, 16,7 mio. farver, 6‑bitSynsvinkler: 178° vandret/vertikaltTilslutninger: 1× HDMI 1.4, 2× DisplayPort 1.2, USB‑C (PD op til 90 W), USB‑hub (1× USB‑A, 1× USB‑B upstream), hovedtelefonudgangErgonomi: højde, tilt −5° til 35°, drej −60°/60°, pivot −90°/90°, VESA 100 × 100 mmHøjttalere: 2 × 2 WStrømforbrug: typisk 14 W; standby 0,5 W; slukket 0,3 WMål med fod (H × B × D): 55,22 × 61,21 × 20,01 cmVægt: med fod 5,64 kg; uden fod 3,4 kgMedfølger: Stand, kabler – USB‑C til USB‑C, USB, DisplayPort, strøm...

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 4711474329226
Varenr.: 2096415
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Acer Vero B7 B277Gbemiqpruzx 27" Full HD IPS skærm - 120 Hz, USB‑C
2.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.672 kr1.672 krKøb
2Proshop DK1.984 kr1.984 krKøb
3Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
4Vivas DK2.919 kr4.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz

PriceData har fulgt prisen på Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz i 168 dage. Laveste pris i perioden er 1.672 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.073 kr.

Den nuværende pris på 1.672 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Acer Vero B277 Gbemiqpruzx 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort USB-C 120Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.672 kr207 kr (11%)
10. apr. 20261.879 kr343 kr (15%)
4. apr. 20262.222 kr96 kr (4%)
3. apr. 20262.318 kr312 kr (16%)
2. apr. 20262.006 kr312 kr (13%)
31. mar. 20262.318 kr1 kr (0%)
27. mar. 20262.317 kr48 kr (2%)
10. mar. 20262.269 kr8 kr (0%)
4. mar. 20262.261 kr53 kr (2%)
27. feb. 20262.314 kr53 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret