Gå til hovedindhold

Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E)

AcerEAN: 4711474722485
Pris fra 2.785 krtil 3.119 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 334 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.613 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2785 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E)
2.785 kr
Til butik
Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Barebone
Farve: 1
Artikel nr.: DT.R6CEG.001
EAN: 4711474722485
Varenr.: 24617830
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U Mini PC Core 3 100U 0GB 0GB Intel UHD Graphics No-OS
2.786 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U Mini PC Core 3 100U 0GB 0GB Intel UHD Graphics No-OS
3.079 kr
Til butik
Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U Mini PC Core 3 100U 0GB 0GB Intel UHD Graphics No-OS billede

Produktinformation

Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U Mini PC Oplev den kraftfulde performance af Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U Mini PC, designet til dem, der ønsker en kompakt løsning uden at gå på kompromis med ydeevnen. Udstyret med en Intel Core i3 100U processor og integr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Mini PC & Barebone
EAN: 4711474722485
Varenr.: 127126
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U barebone mini PC - Core 3 100U, Intel UHD, uden OS
-14%3.099 kr
Før 3.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U barebone mini PC - Core 3 100U, Intel UHD, uden OS
-14%3.119 kr
Før 3.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.785 kr2.785 krKøb
2CompuMail DK2.786 kr2.786 krKøb
3Ultrashop3.079 kr3.079 krKøb
4Boligcenter DK3.099 kr3.099 krKøb
5Vivas DK3.119 kr3.188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E)

PriceData har fulgt prisen på Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) i 148 dage. Laveste pris i perioden er 2.417 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 3.138 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.893 kr.

Den nuværende pris på 2.785 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Acer Veriton NUC VN1502G-13U3U - Barebone - mini PC 1 x Core 3 100U / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - UHD Graphics - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.785 kr12 kr (0%)
30. maj 20262.797 kr12 kr (0%)
28. maj 20262.809 kr1 kr (0%)
27. maj 20262.810 kr12 kr (0%)
26. maj 20262.822 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.834 kr11 kr (0%)
23. maj 20262.845 kr12 kr (0%)
22. maj 20262.857 kr12 kr (0%)
21. maj 20262.869 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.858 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret