Gå til hovedindhold

Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE

Pris fra 647 krtil 1.159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 512 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 526 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 647 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE
647 kr
Til butik
Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE billede

Produktinformation

Dockingstation, USB-C, HDMI, DP, 1GbE

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Dockingstation
Artikel nr.: HP.DSCAB.022
EAN: 4712842946779
Varenr.: 3431559
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Acer USB Type-C 15 in 1 Universal Docking Station Dockingstation
719 kr
Til butik
Acer USB Type-C 15 in 1 Universal Docking Station Dockingstation billede

Produktinformation

ACER Type-C Universal Docking Station 15in1 Oplev den ultimative fleksibilitet med ACER Type-C Universal Docking Station 15in1. Denne innovative dockingstation er designet til at forbedre produktiviteten ved at tilbyde et væld af tilslutningsmuligheder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Kabler & Stik
EAN: 4712842946779
Varenr.: 99650
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer USB Type-C 15 in 1 Universal Docking Station Dockingstation
749 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C dockingstation Acer 15-i-1 Universal
1.139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C dockingstation Acer 15-i-1 Universal
1.159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK647 kr686 krKøb
2Ultrashop719 kr719 krKøb
3CompuMail DK749 kr749 krKøb
4Boligcenter DK1.139 kr1.139 krKøb
5Vivas DK1.159 kr1.238 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE

PriceData har fulgt prisen på Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE i 181 dage. Laveste pris i perioden er 526 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 657 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 619 kr.

Den nuværende pris på 647 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Acer Type-C Universal Docking Station 15-in-1 - docking station - USB-C - HDMI DP - 1GbE de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026647 kr10 kr (2%)
29. maj 2026657 kr9 kr (1%)
20. apr. 2026648 kr34 kr (6%)
15. apr. 2026614 kr2 kr (0%)
14. apr. 2026612 kr22 kr (4%)
13. apr. 2026590 kr22 kr (4%)
17. mar. 2026568 kr42 kr (8%)
14. mar. 2026526 kr42 kr (7%)
1. mar. 2026568 kr45 kr (7%)
28. feb. 2026613 kr15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret