Gå til hovedindhold

Acer Projektor PD1800 - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens

AcerEAN: 4711474198020
Pris fra 4.197 krtil 5.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.022 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.123 kr 6. maj

Sammenlign priser på Acer Projektor PD1800 - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4197 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer PD1800 DLP-projektor 4K 1000 ANSI
4.197 kr
Til butik
Acer PD1800 DLP-projektor 4K 1000 ANSI billede

Produktinformation

Acer PD1800 - DLP-projektor - LED RGB - 1000 lumen - 4K (3840x 2160) - 16:9/4:3 - 4K - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: MR.JXX11.001
EAN: 4711474198020
Varenr.: 1003553992
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Projektor PD1800 - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens
4.291 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Acer PD1800 DLP-projektor - 4K UHD, 1.000 lumen - hvid
-16%5.199 kr
Før 6.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Acer PD1800 DLP-projektor - 4K UHD, 1.000 lumen - hvid
-16%5.219 kr
Før 6.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor PD1800 - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Projektor PD1800 - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.197 kr4.197 krKøb
2Proshop DK4.291 kr4.291 krKøb
3Boligcenter DK5.199 kr5.199 krKøb
4Vivas DK5.219 kr5.288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Projektor PD1800 - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens

PriceData har fulgt prisen på Acer Projektor PD1800 - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens i 67 dage. Laveste pris i perioden er 4.123 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 5.280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.299 kr.

Den nuværende pris på 4.197 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Acer Projektor PD1800 - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Acer Projektor PD1800 - DLP projector - portable - 3840 x 2160 - 1000 ANSI lumens de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264.197 kr94 kr (2%)
27. maj 20264.291 kr152 kr (4%)
25. maj 20264.139 kr24 kr (1%)
24. maj 20264.163 kr24 kr (1%)
23. maj 20264.187 kr104 kr (2%)
22. maj 20264.291 kr162 kr (4%)
20. maj 20264.129 kr24 kr (1%)
18. maj 20264.153 kr24 kr (1%)
17. maj 20264.177 kr24 kr (1%)
16. maj 20264.201 kr90 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret