Gå til hovedindhold

Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz

AcerComputerskærmeEAN: 4710886930501
Pris fra 712 krtil 999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 287 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 703 kr 24. maj

Sammenlign priser på Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 712 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz
712 kr
Til butik
Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz billede

Produktinformation

Acer Nitro VG273 bii - VG3 Series - LED-skærm - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1 ms - 2xHDMI, VGA - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: UM.HV3EE.001
EAN: 4710886930501
Varenr.: 1000671123
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Acer Nitro VG273 bii - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS
718 kr
Til butik
27" Acer Nitro VG273 bii - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS billede

Produktinformation

Acer Nitro VG273 bii monitor leverer responsive, klare billeder til gaming og daglig brug med et IPS-panel for brede betragtningsvinkler og præcise farver. Størrelse: 27" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 75Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: 2x HDMI, VGA Særlige funktioner: AMD FreeSync; 1 ms VRB Bred betragtningsvinkel og adaptive-sync mindsker bevægelsesslør og sikrer glatte, præcise billeder til gaming og daglig produktivitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: UM.HV3EE.001
EAN: 4710886930501
Varenr.: 3143527
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Acer Nitro VG273bii Skærm - GEEKD.dk
769 kr
Til butik
Acer Nitro VG273bii Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Træd ind i en verden af spil med Acer Nitro VG273bii, en 27" skærm designet til gamere, der ønsker en lynhurtig responstid og utrolig billedkvalitet. Med en Full HD-opløsning og IPS-panelteknologi får du skarpe og klare billeder med levende farver fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4710886930501
Varenr.: 47854727463248
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Acer Nitro VG273 bii 27 IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK712 kr712 krKøb
2Proshop DK718 kr757 krKøb
3Geekd769 kr769 krKøb
4Ultrashop999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz

PriceData har fulgt prisen på Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 703 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 890 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 829 kr.

Den nuværende pris på 712 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for Acer Nitro VG273 bii 27" IPS 1920 x 1080 (Full HD) VGA (HD-15) HDMI 75Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026712 kr9 kr (1%)
24. maj 2026703 kr9 kr (1%)
23. maj 2026712 kr1 kr (0%)
20. maj 2026713 kr59 kr (8%)
9. maj 2026772 kr6 kr (1%)
25. apr. 2026778 kr6 kr (1%)
29. mar. 2026772 kr6 kr (1%)
28. mar. 2026778 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026779 kr38 kr (5%)
28. feb. 2026817 kr27 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret