Gå til hovedindhold

Acer Aspire Go 16 - 16" | Core 5 | 16GB | 512GB

AcerPC & tilbehørEAN: 4711474689894
Pris fra 4.590 krtil 5.138 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 548 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Acer Aspire Go 16 - 16" | Core 5 | 16GB | 512GB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4590 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Acer Aspire Go 16" WUXGA 120 Hz (pure silver)
-10%4.590 kr
Før 5.090 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Acer Aspire Go 16" WUXGA 120 Hz (pure silver) billede

Produktinformation

Acer Aspire Go 16" WUXGA 120 Hz (pure silver) - God PC med op til ca. 10 t batteritid, perfekt til produktivitet, hverdagsbrug og underholdning uden hyppig opladning. - PC & tilbehør PC - Bærbar / laptop

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: PC & tilbehør
Artikel nr.: NX.JSAED.004
EAN: 4711474689894
Varenr.: 1328028
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Aspire Go 16 - 16" | Core 5 | 16GB | 512GB
5.138 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Aspire Go 16 - 16" | Core 5 | 16GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Aspire Go 16 - 16" | Core 5 | 16GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK4.590 kr4.590 krKøb
2Proshop DK5.138 kr5.138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Aspire Go 16 - 16" | Core 5 | 16GB | 512GB

PriceData har fulgt prisen på Acer Aspire Go 16 - 16" | Core 5 | 16GB | 512GB i 149 dage. Laveste pris i perioden er 4.590 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 5.090 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.757 kr.

Den nuværende pris på 4.590 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Acer Aspire Go 16 - 16" | Core 5 | 16GB | 512GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Acer Aspire Go 16 - 16" | Core 5 | 16GB | 512GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20264.590 kr500 kr (10%)
2. feb. 20265.090 kr500 kr (11%)
4. jan. 20264.590 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret