Gå til hovedindhold

Acer Aspire C 27 C27A-GRPL - Alt-i-én Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skærm: LED 27 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - hvid

AcerEAN: 4711474630865
Pris fra 5.999 krtil 6.989 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 990 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.998 kr 19. maj

Sammenlign priser på Acer Aspire C 27 C27A-GRPL - Alt-i-én Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skærm: LED 27 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5999 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer Aspire C27A-GRPL 27" i5-120U 16GB 512GB W11H
5.999 kr
Til butik
Acer Aspire C27A-GRPL 27" i5-120U 16GB 512GB W11H billede

Produktinformation

Acer Aspire C27A-GRPL - 27" - i5-120U - 16GB - 512GB - Windows 11 Home

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Artikel nr.: DQ.BRPEQ.002
EAN: 4711474630865
Varenr.: 1003481962
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Aspire C 27 C27A-GRPL - Alt-i-én Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skærm: LED 27 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - hvid
6.278 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Alt-i-én PC Acer Aspire C27A-GRPL 27" i5-13420H, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
6.599 kr
Til butik
Alt-i-én PC Acer Aspire C27A-GRPL 27" i5-13420H, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home billede

Produktinformation

Acer Aspire C27A-GRPL - 27" - i5-13420H - 16GB - 512GB - Windows 11 HomeOplev ydeevnen med Acer Aspire C 27, en alt-i-én-pc, der kombinerer elegant design med teknologi. Med en rummelig 27-tommer Full HD-skærm sikrer den levende billeder med en oprindelig opløsning på 1920 x 1080. IPS-teknologien tilbyder fremragende farvenøjagtighed, mens den antirefleksbelægning minimerer refleksioner, hvilket gør den ideel til forskellige lysforhold. Med en V-Sync-hastighed på 120 Hz og en responstid på 14 ms kan du nyde jævn bevægelse under spil eller videoafspilning.GenereltFarve: HvidLokalisering: Region: nordiskeProduktmodel: Alt-i-énType: Personal computerProcessor / ChipsetAntal CPU'er: 1Antal kerner: 10-coreClock-frekvens: 1.4 GHz (P-kerne) / 900 MHz (E-kerne)CPU: Intel Core 5 (Serie 1) 120UMaks. antal CPU'er: 1Max Turbo Speed: 5 GHz (P-kerne) / 3.8 GHz (E-kerne)CachehukommelseCache pr. processor: 12 MBInstalleret størrelse: L3 - 12 MBRAMHoldere: 2 (Total) / 1 (ubrugt)Installeret størrelse: 16 GBKonfigureringsegenskaber: 1 x 16 GBModel: SO DIMM 260-PINTeknologi: DDR4 SDRAMHarddiskKapacitet: 1 x 512 GBType: SSDOptisk lagringType: Intet optisk...

Produktspecifikationer

Mærke: Acer
Kategori: Stationære PCer
Vægt: 10g
EAN: 4711474630865
Varenr.: 1964953
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Alt-i-én PC Acer Aspire C27A-GRPL 27" i5-13420H, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
6.619 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Acer Aspire C27A-GRPL 27 i5-120U 16GB 512GB W11H
6.989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Aspire C 27 C27A-GRPL - Alt-i-én Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skærm: LED 27 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Aspire C 27 C27A-GRPL - Alt-i-én Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skærm: LED 27 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.999 kr5.999 krKøb
2CS MEGASTORE DK6.278 kr6.477 krKøb
3Boligcenter DK6.599 kr6.599 krKøb
4Vivas DK6.619 kr6.669 krKøb
5Ultrashop6.989 kr6.989 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Aspire C 27 C27A-GRPL - Alt-i-én Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skærm: LED 27 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - hvid

PriceData har fulgt prisen på Acer Aspire C 27 C27A-GRPL - Alt-i-én Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skærm: LED 27 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 5.799 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 6.049 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.969 kr.

Den nuværende pris på 5.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Acer Aspire C 27 C27A-GRPL - Alt-i-én Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skærm: LED 27 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Acer Aspire C 27 C27A-GRPL - Alt-i-én Core 5 120U / op til 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth - Win 11 Home - skærm: LED 27 1920 x 1080 (Full HD) @ 120 Hz - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20265.999 kr1 kr (0%)
19. maj 20265.998 kr1 kr (0%)
29. jan. 20265.999 kr200 kr (3%)
6. dec. 20255.799 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret