Gå til hovedindhold

Acer Aspire 17 A17-51M - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3 IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - stålgrå - kbd: Nordisk

AcerComputer – tilbehørEAN: 4711474794130
Pris fra 5.499 krtil 7.952 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.453 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.298 kr 23. apr.

Sammenlign priser på Acer Aspire 17 A17-51M - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3 IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - stålgrå - kbd: Nordisk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5499 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Acer Aspire 17 A17-51M 17.3 Intel Core 5-120U 16GB 512GB Windows 11 Home
5.499 kr
Til butik
Acer Aspire 17 A17-51M 17.3 Intel Core 5-120U 16GB 512GB Windows 11 Home billede

Produktinformation

Acer Aspire 17 A17-51M 17.3 Intel Core 5-120U 16GB 512GB Windows 11 HomeE-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare Computere
EAN: 4711474794130
Varenr.: Acer Aspire 17 A17-51M 17.3 Intel Core 5-120U 16GB
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Acer Aspire 17 A17-51M - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3 IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - stålgrå - kbd: Nordisk
5.698 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Acer Aspire 17 A17-51M 17.3" Intel Core 5-120U 16GB 512GB Windows 11 Home
5.699 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Acer Aspire 17 A17-51M 17.3 Intel Core 5-120U 16GB 512GB Windows 11 Home
6.199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar computer Acer Aspire 17 A17-51M 17,3" - Intel Core 5-120U, 16 GB, 512 GB SSD, Windows 11 Home
-4%7.399 kr
Før 7.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar computer Acer Aspire 17 A17-51M 17,3" - Intel Core 5-120U, 16 GB, 512 GB SSD, Windows 11 Home
-4%7.419 kr
Før 7.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Acer Aspire 17-51M IPS Core i5-120U 16 GB 512 GB SSD Windows 11 Home
7.952 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Aspire 17 A17-51M - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3 IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - stålgrå - kbd: Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Acer Aspire 17 A17-51M - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3 IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - stålgrå - kbd: Nordisk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk5.499 kr5.499 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.698 kr5.698 krKøb
3CompuMail DK5.699 kr5.699 krKøb
4Ultrashop6.199 kr6.199 krKøb
5Boligcenter DK7.399 kr7.399 krKøb
6Vivas DK7.419 kr7.488 krKøb
7Teknikproffset DK7.952 kr8.011 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Acer Aspire 17 A17-51M - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3 IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - stålgrå - kbd: Nordisk

PriceData har fulgt prisen på Acer Aspire 17 A17-51M - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3 IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - stålgrå - kbd: Nordisk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.999 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 5.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.601 kr.

Den nuværende pris på 5.499 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Acer Aspire 17 A17-51M - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3 IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - stålgrå - kbd: Nordisk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Acer Aspire 17 A17-51M - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Home - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 17.3 IPS 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6E - stålgrå - kbd: Nordisk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20265.499 kr1 kr (0%)
13. maj 20265.498 kr200 kr (4%)
23. apr. 20265.298 kr381 kr (7%)
22. apr. 20265.679 kr1 kr (0%)
21. apr. 20265.680 kr1 kr (0%)
20. apr. 20265.679 kr1 kr (0%)
19. apr. 20265.680 kr2 kr (0%)
18. apr. 20265.682 kr1 kr (0%)
17. apr. 20265.683 kr1 kr (0%)
16. apr. 20265.684 kr41 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret