Gå til hovedindhold

Abus Urban skurb pearl white - Cykelhjelm - Small (52-56 cm) / Hvid

ABUSCykelhjelmeEAN: 4003318403736
Pris fra 374 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abus Urban skurb pearl white - Cykelhjelm - Small (52-56 cm) / Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 374 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abus Hjelm Skurb - Hvid
-38%374 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Hjelm Skurb - Hvid billede

Produktinformation

Sikkerhed i bytrafikken. Urban livsstil. ABUS Skurb er den perfekte løsning til pendlere og trendy sportsfolk – enten til skating, longboarding eller BMX. De, der tidligere har Været nødt til at bruge en tung ABS hard shell-hjelm i one size, vil s

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
EAN: 4003318403736
Varenr.: 40373
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus Skurb - Cykelhjelm - Polar white - Str. S
379 kr
Til butik
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Skurb, polar white S
-30%419,3 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ABUS Hjelm Skurb, polar white S billede

Produktinformation

In-mold, så yderskallen og det stødabsorberende hjelmmateriale (EPS) er permanent forbundet med hinanden Plads til hestehalen: Hjelmen er velegnet til fletninger/hestehaler Størrelsesjustering via en massiv ring fremstillet af 2 plastikkomponenter til opt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelm
Farve: Hvid
EAN: 4003318403736
Varenr.: 40373
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus Urban skurb pearl white - Cykelhjelm - Small (52-56 cm) / Hvid
-17%499 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Urban skurb pearl white - Cykelhjelm - Small (52-56 cm) / Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Urban skurb pearl white - Cykelhjelm - Small (52-56 cm) / Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk374 kr374 krKøb
2Cykelpartner.dk379 kr379 krKøb
3Ladcyklen.dk419,3 kr419,3 krKøb
4eCykelhjelm DK499 kr499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus Urban skurb pearl white - Cykelhjelm - Small (52-56 cm) / Hvid

PriceData har fulgt prisen på Abus Urban skurb pearl white - Cykelhjelm - Small (52-56 cm) / Hvid i 183 dage. Laveste pris i perioden er 352 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 419,3 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 374 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Abus Urban skurb pearl white - Cykelhjelm - Small (52-56 cm) / Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Abus Urban skurb pearl white - Cykelhjelm - Small (52-56 cm) / Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026374 kr5 kr (1%)
31. maj 2026379 kr5 kr (1%)
6. maj 2026374 kr5 kr (1%)
5. maj 2026379 kr5 kr (1%)
1. maj 2026374 kr5 kr (1%)
30. apr. 2026379 kr5 kr (1%)
14. apr. 2026374 kr5 kr (1%)
13. apr. 2026379 kr10 kr (3%)
11. apr. 2026389 kr10 kr (3%)
10. apr. 2026399 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret