Gå til hovedindhold

Abus Urban-I 4.0 signal yellow - cykelhjelm - X-large (60-64 cm)

ABUSCykelhjelmeEAN: 4003318449666
Pris fra 599 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 596 kr 22. maj

Sammenlign priser på Abus Urban-I 4.0 signal yellow - cykelhjelm - X-large (60-64 cm) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 599 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
ABUS Urban-I 4.0, cykelhjelm, gul
-25%599 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ABUS Urban-I 4.0, cykelhjelm, gul billede

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
Farve: Signal Yellow
Størrelse: 60-64cm
EAN: 4003318449666
Varenr.: 33941-37437-98777
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abus Hjelm Urban-I 4.0 m. LED - Signal Yellow
-22%620 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Hjelm Urban-I 4.0 m. LED - Signal Yellow billede

Produktinformation

ABUS Urban-I 4.0 med LED er en opdateret klassiker til pendling og afslappede ture, hvor synlighed, komfort og pasform er i fokus. Den magnetiske, genopladelige baglygte sidder som en elegant lysstribe og giver 180 graders synlighed i trafikken – i

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
EAN: 4003318449666
Varenr.: 44966
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
ABUS Urban-I 4.0 - Cykelhjelm - Signal Yellow - XL
620 kr
Til butik
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus Urban-I 4.0 signal yellow - cykelhjelm - X-large (60-64 cm)
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Urban-I 4.0 signal yellow - cykelhjelm - X-large (60-64 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Urban-I 4.0 signal yellow - cykelhjelm - X-large (60-64 cm) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1AktivVinter.dk599 kr599 krKøb
2Cykelexperten.dk620 kr620 krKøb
3Cykelpartner.dk620 kr620 krKøb
4eCykelhjelm DK799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus Urban-I 4.0 signal yellow - cykelhjelm - X-large (60-64 cm)

PriceData har fulgt prisen på Abus Urban-I 4.0 signal yellow - cykelhjelm - X-large (60-64 cm) i 78 dage. Laveste pris i perioden er 596 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 639 kr.

Den nuværende pris på 599 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Abus Urban-I 4.0 signal yellow - cykelhjelm - X-large (60-64 cm). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Abus Urban-I 4.0 signal yellow - cykelhjelm - X-large (60-64 cm) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026599 kr3 kr (1%)
22. maj 2026596 kr1 kr (0%)
21. maj 2026597 kr1 kr (0%)
20. maj 2026598 kr1 kr (0%)
19. maj 2026599 kr21 kr (3%)
18. maj 2026620 kr21 kr (4%)
6. maj 2026599 kr80 kr (12%)
20. apr. 2026679 kr20 kr (3%)
23. mar. 2026699 kr100 kr (13%)
18. mar. 2026799 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret