Gå til hovedindhold

Abus Smiley 3.0 - Cykelhjelm til børn - Blue Whale - Str. 50-55 cm

ABUSCykelhjelmeEAN: 4003318672620
Pris fra 279 krtil 399,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 120,95 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 269 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Abus Smiley 3.0 - Cykelhjelm til børn - Blue Whale - Str. 50-55 cm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Abus Smiley 3.0, cykelhjelm, junior, blue whale
-30%279 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Smiley 3.0, cykelhjelm, junior, blue whale billede

Produktinformation

Abus Smiley 3.0 er en let og sikker cykelhjelm til børn, som kombinerer høj komfort med gennemført beskyttelse. Modellen er fremstillet i en In-Mold konstruktion med stødabsorberende EPS-skum, der giver en robust og holdbar opbygning. Designet med et eks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
Farve: Blue Whale
Størrelse: 50-55cm
EAN: 4003318672620
Varenr.: 28440-31974-86607
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Abus Smiley 3.0, cykelhjelm, junior, blue whale
-30%279 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Smiley 3.0, blue whale M
-30%279,3 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ABUS Hjelm Smiley 3.0, blue whale M billede

Produktinformation

In-Mold for at opnå en permanent forbindelse mellem den udvendige skal og det stødabsorberende hjelmmateriale (EPS) Hjelmen strækker sig ind i tindingen og nakkeområdet for bedre beskyttelse hele vejen rundt Højdejusterbart indstillingssystem med plads ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelm
Farve: Blå
EAN: 4003318672620
Varenr.: 67262
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABUS Smiley 2.0, Åben hjelm, Konstruktion med hård skal
288 kr
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus Smiley 3.0 - Cykelhjelm til børn - Blue Whale - Str. 50-55 cm
289 kr
Til butik
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abus Smiley 3.0 - Blå Hval
-27%315 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus Smiley 3.0 blue whale - børne cykelhjelm - Medium (50-55 cm)
-13%374 kr
Før 429 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abus Cykelhjelm - Smiley 3.0 - Blue Whale
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Smiley 3.0 - Cykelhjelm til børn - Blue Whale - Str. 50-55 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Smiley 3.0 - Cykelhjelm til børn - Blue Whale - Str. 50-55 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk279 kr279 krKøb
2AktivVinter.dk279 kr279 krKøb
3Ladcyklen.dk279,3 kr279,3 krKøb
4CS MEGASTORE DK288 kr327 krKøb
5Cykelpartner.dk289 kr289 krKøb
6Cykelexperten.dk315 kr315 krKøb
7eCykelhjelm DK374 kr413 krKøb
8Kids-world.dk399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus Smiley 3.0 - Cykelhjelm til børn - Blue Whale - Str. 50-55 cm

PriceData har fulgt prisen på Abus Smiley 3.0 - Cykelhjelm til børn - Blue Whale - Str. 50-55 cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 260 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 277 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Abus Smiley 3.0 - Cykelhjelm til børn - Blue Whale - Str. 50-55 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Abus Smiley 3.0 - Cykelhjelm til børn - Blue Whale - Str. 50-55 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. apr. 2026279 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026278 kr1 kr (0%)
27. mar. 2026279 kr10 kr (4%)
11. mar. 2026269 kr10,3 kr (4%)
7. feb. 2026279,3 kr7,98 kr (3%)
1. feb. 2026271,32 kr17,68 kr (6%)
31. jan. 2026289 kr17,68 kr (7%)
26. jan. 2026271,32 kr17,68 kr (6%)
25. jan. 2026289 kr17,68 kr (7%)
6. jan. 2026271,32 kr11,32 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret