Gå til hovedindhold

Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - Cream summer - Str. M

AbusCykelhjelmeEAN: 4003318046803
Pris fra 348 krtil 479,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 131,95 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 325 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - Cream summer - Str. M og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abus Skurb Kid - Hvid (DK)
-30%348 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Skurb Kid - Hvid (DK) billede

Produktinformation

SKATER-STIL TIL SEJE BØRN. Skurb Kid beskytter pålideligt og er perfekt til alle eventyrlystne børn. Når børn cykler, bruger skateboard eller løbehjul, kan det nogle gange gå vildt for sig. Derfor er sikkerhed når de er på farten utrolig vigtig. Vi ønske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelme
EAN: 4003318046803
Varenr.: 04680
Gå til Ladcyklen.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABUS Hjelm Skurb Kid, cream summer M
-30%349,3 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ABUS Hjelm Skurb Kid, cream summer M billede

Produktinformation

In-Mold der giver permanent forbindelse mellem den udvendige skal og det stødabsorberende hjelmmateriale (EPS) Zoom Ace Kids: finjusterbart, højdejusterbart justeringssystem med skridsikkert justeringshjul til individuel pasform Hjelm velegnet til hesteha...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykelhjelm
EAN: 4003318046803
Varenr.: 04680
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus Skurb Kid Cream Summer Børnehjelm - Medium (50-55 cm)
-27%363 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Skurb Kid Cream Summer Børnehjelm - Medium (50-55 cm) billede

Produktinformation

Abus Skurb Kid Cream Summer børnehjelmen tilføjer en stilfuld og sikker dimension til dit barns cykeloplevelse. Den cremefarvede finish og lette design gør den ideel til sommerbrug. Med justerbare remme og behagelig pasform giver denne hjelm optimal beskyttelse og komfort under alle udendørsaktiviteter. Produktdetaljer S (PDF) Produktdetaljer M (PDF)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abus
Størrelse: Medium (50-55 cm)
EAN: 4003318046803
Varenr.: 54232053514585
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - Cream summer - Str. M
400 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abus Cykelhjelm - Skurb Kid - Cream Summer
479,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - Cream summer - Str. M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - Cream summer - Str. M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk348 kr348 krKøb
2Ladcyklen.dk349,3 kr349,3 krKøb
3eCykelhjelm DK363 kr402 krKøb
4Cykelpartner.dk400 kr400 krKøb
5Kids-world.dk479,95 kr479,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - Cream summer - Str. M

PriceData har fulgt prisen på Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - Cream summer - Str. M i 181 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 361 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 343 kr.

Den nuværende pris på 348 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - Cream summer - Str. M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Abus Skurb Kid - Cykelhjelm til børn - Cream summer - Str. M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026348 kr1,3 kr (0%)
31. maj 2026349,3 kr1,3 kr (0%)
6. maj 2026348 kr1,3 kr (0%)
5. maj 2026349,3 kr
27. mar. 2026349 kr24 kr (7%)
11. mar. 2026325 kr24 kr (7%)
6. mar. 2026349 kr
5. mar. 2026349,3 kr
25. feb. 2026349 kr20 kr (6%)
5. feb. 2026329 kr10,32 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret