Gå til hovedindhold

Abus Gemma - Forlygte m/mobilholder og powerbank - USB opladelig

Pris fra 79 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (60% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abus Gemma - Forlygte m/mobilholder og powerbank - USB opladelig og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelexperten.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abus Gemma Forlygte M. Mobilholder & Powerbank Funktion
-66%79 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abus Gemma Forlygte M. Mobilholder & Powerbank Funktion billede

Produktinformation

Abus Gemma: Genopladelig Forlygte og Mobilholder i Én Opgrader dine cykelture med Abus Gemma – en kombination af kraftig belysning og praktisk mobilstøtte. Denne innovative enhed er designet til den moderne cyklist, der søger bekvemmelighed o

Produktspecifikationer

Mærke: ABUS
Kategori: Cykellygter
EAN: 5715072035137
Varenr.: 3460
Gå til eCykelhjelm DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Abus forlygte gemma - 3in1 mobilholder, powerbank & forlygte
-22%179 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abus Gemma - Forlygte m/mobilholder og powerbank - USB opladelig
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Gemma - Forlygte m/mobilholder og powerbank - USB opladelig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abus Gemma - Forlygte m/mobilholder og powerbank - USB opladelig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelexperten.dk79 kr79 krKøb
2eCykelhjelm DK179 kr218 krKøb
3Cykelpartner.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abus Gemma - Forlygte m/mobilholder og powerbank - USB opladelig

PriceData har fulgt prisen på Abus Gemma - Forlygte m/mobilholder og powerbank - USB opladelig i 173 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 28% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Abus Gemma - Forlygte m/mobilholder og powerbank - USB opladelig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Abus Gemma - Forlygte m/mobilholder og powerbank - USB opladelig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202679 kr30 kr (28%)
5. maj 2026109 kr30 kr (38%)
1. maj 202679 kr30 kr (28%)
30. apr. 2026109 kr30 kr (38%)
23. apr. 202679 kr20 kr (20%)
18. mar. 202699 kr10 kr (9%)
17. mar. 2026109 kr10 kr (10%)
6. mar. 202699 kr10 kr (9%)
5. mar. 2026109 kr10 kr (10%)
5. feb. 202699 kr80 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret