Gå til hovedindhold

Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT

AbenaToiletpapirEAN: 5703538249174
Pris fra 281,25 krtil 594,69 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 313,44 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46,31 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 281.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT
281,25 kr
Til butik
Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT billede

Produktinformation

Abena Care-Ness Classic 6051 Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller Abena Care-Ness Classic 6051 Jumbo toiletpapir er det ideelle valg til steder, hvor både omkostninger og kvalitet er vigtige faktorer. Denne jumborulle er fremstillet af genbrug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Abena
Kategori: Toiletpapir
EAN: 5703538249174
Varenr.: 47170960392529
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Toiletpapir Jumbo Midi 2-lags 6 rl.
594,69 kr
Til butik
Toiletpapir Jumbo Midi 2-lags 6 rl. billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Toiletpapir Model: Jumbo Midi Lag: 2 lags Rullelængde: 360 m Antal: 6 rl. 3 hurtige: Ideelle løsning for at sikre en god hygiejne Sikre, at du altid har tilstrækkeligt papir ved hånden Færre genopfyldninger med jumbo ruller Beskrivel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Jumbo toiletpapir
EAN: 5703538249174
Varenr.: 396307

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten281,25 kr281,25 krKøb
2Hertels Boresko594,69 kr594,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT i 180 dage. Laveste pris i perioden er 46,31 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 594,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 415 kr.

Den nuværende pris på 281,25 kr er 32% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 53% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Abena Care-Ness Classic 6051 Midi Jumbo toiletpapir 2-Lags 360 meter hvid 6 ruller | Toiletpapir | Abena | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026281,25 kr313,44 kr (53%)
11. maj 2026594,69 kr548,38 kr (1184%)
24. apr. 202646,31 kr548,38 kr (92%)
23. apr. 2026594,69 kr336,31 kr (130%)
20. apr. 2026258,38 kr336,31 kr (57%)
19. apr. 2026594,69 kr336,31 kr (130%)
2. apr. 2026258,38 kr336,31 kr (57%)
1. apr. 2026594,69 kr336,31 kr (130%)
11. mar. 2026258,38 kr336,31 kr (57%)
10. mar. 2026594,69 kr336,31 kr (130%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret