Gå til hovedindhold

ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2

ABBEAN: 8719874454056
Pris fra 4.920 krtil 5.685 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 765 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.506 kr 1. maj

Sammenlign priser på ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4920 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2
4.920 kr
Til butik
ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Artikel nr.: 6AGC128175
EAN: 8719874454056
Varenr.: 1004268576
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB Terra AC billader type 2, kabel 5 m, 3-faset/16 A, med RFID, Version 2
5.026 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 ladeboks Type 2 5 m kabel, 3-fase/16 A, med RFID, Version 2
5.065 kr
Til butik
ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 ladeboks Type 2 5 m kabel, 3-fase/16 A, med RFID, Version 2 billede

Produktinformation

Terra AC W11-G5-R-V2-0 - Terra AC ladestation type 2, 5 m kabel, 3-fase/16 A, med RFID, Version 2. Pålidelig ladestation med sikker RFID-adgang. Fleksibel installation med 5 meter fast kabel. Vær opmærksom på, at ladeboksen skal installeres og afmonteres af en autoriseret installatør, da garantien ellers vil bortfalde.

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Elbil ladere
Artikel nr.: 6AGC128175
EAN: 8719874454056
Varenr.: 3475216
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 ladestation - Terra AC wallbox 11 kW, Type 2, 5 m kabel, 3-faset/16 A, med RFID, version 2
-4%5.299 kr
Før 5.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 ladestation - Terra AC wallbox 11 kW, Type 2, 5 m kabel, 3-faset/16 A, med RFID, version 2
-4%5.319 kr
Før 5.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ladeboks ac 11kw tac-w11-g5-r-v2-0
5.685 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.920 kr4.920 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.026 kr5.026 krKøb
3Proshop DK5.065 kr5.065 krKøb
4Boligcenter DK5.299 kr5.299 krKøb
5Vivas DK5.319 kr5.488 krKøb
6MaintainIt5.685 kr5.685 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2

PriceData har fulgt prisen på ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2 i 40 dage. Laveste pris i perioden er 4.506 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 5.453,36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.005 kr.

Den nuværende pris på 4.920 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for ABB Terra AC W11-G5-R-V2-0 charging station: Terra AC wallbox 11 kW Type 2 5 m cable 3-phase/16 A with RFID version 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.920 kr3 kr (0%)
31. maj 20264.923 kr9 kr (0%)
30. maj 20264.914 kr5 kr (0%)
29. maj 20264.909 kr5 kr (0%)
28. maj 20264.914 kr1 kr (0%)
27. maj 20264.913 kr129 kr (3%)
26. maj 20265.042 kr16 kr (0%)
24. maj 20265.026 kr1 kr (0%)
23. maj 20265.025 kr6 kr (0%)
22. maj 20265.019 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret