Gå til hovedindhold

ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk

ABBBelysningEAN: 8719874451192
Pris fra 179 krtil 270 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 24. apr.

Sammenlign priser på ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABB RFID-kort 5 stk, blank
179 kr
Til butik
ABB RFID-kort 5 stk, blank billede

Produktinformation

RFID kort til ABB ladestandere med RFID kortlæser Et RFID kort gør det muligt for brugere med RFID kort at benytte ladestanderen. Der medfølger et RFID kort til ladebokse med RFID kortlæser, men er man flere brugere, skal flere tilkøbes, da hver elbil er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Energi
EAN: 8719874451192
Varenr.: 2111451193
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk
179 kr
Til butik
ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk billede

Produktinformation

RFID-kort til ABB-ladestandere Med et RFID-kort kan du nemt få adgang til ABB's ladestandere med RFID-kortlæser. Fordele og funktioner Nem adgang til ABB-ladestandere Fleksibel brug med adgang til flere ladestandere Perfekt til flere brugere med spec...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Installationsmateriel
EAN: 8719874451192
Varenr.: 2111451193
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk
189 kr
Til butik
ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk billede

Produktinformation

RFID-kort til ABB-ladestandere Med et RFID-kort kan brugere nemt benytte ABB's ladestandere med RFID-kortlæser. Et RFID-kort giver mulighed for adgang til en eller flere ladestandere, hvilket gør det nemt at overvåge forbrug og administration. Fordele...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: El-installationer
EAN: 8719874451192
Varenr.: 2111451193
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rfid-kort 5-pakke
189 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB SER Blank - Sæt med RFID-etiketter
241 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ABB RFID-KORT 5-PAKKE
246,88 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
ABB RFID-kort til Terra ladere, 5-pak
261 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Abb rfid-kort 5-pakke
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline179 kr179 krKøb
2LavprisVVS179 kr179 krKøb
3BilligVVS DK189 kr189 krKøb
4Elvvs.dk189 kr189 krKøb
5CS MEGASTORE DK241 kr280 krKøb
6EL-GROSSISTEN246,88 kr246,88 krKøb
7WATTOO.DK261 kr261 krKøb
8MaintainIt270 kr270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk

PriceData har fulgt prisen på ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk i 116 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for ABB RFID kort for ladestandere, uden logo, 5 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026179 kr10 kr (6%)
12. maj 2026169 kr10 kr (6%)
11. maj 2026179 kr10 kr (6%)
3. maj 2026169 kr14 kr (9%)
24. apr. 2026155 kr14 kr (8%)
23. apr. 2026169 kr14 kr (9%)
19. mar. 2026155 kr13 kr (8%)
9. mar. 2026168 kr12 kr (8%)
21. feb. 2026156 kr1 kr (1%)
20. feb. 2026157 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret