Gå til hovedindhold

ABB Isoleret klemme for kompakt tilslutning af ADI 300. For at erstatte den tidligere ADB 3M kit, skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer.

ABBEludstyrEAN: 7331980053797
Pris fra 461 krtil 522,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 61,5 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 434 kr 30. mar.

Sammenlign priser på ABB Isoleret klemme for kompakt tilslutning af ADI 300. For at erstatte den tidligere ADB 3M kit, skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 461 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
461 kr
Til butik
ABB Isoleret klemme for kompakt tilslutning af ADI 300. For at erstatte den tidligere ADB 3M kit, skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer. billede

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Kabelskabe
Farve: 1
Artikel nr.: 2CGD000692A1000
EAN: 7331980053797
Varenr.: 7069586
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB ADI 3M Insulated connector
461 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Adi 3M Isoleret Kabeltils.
506,79 kr
Til butik
Adi 3M Isoleret Kabeltils. billede

Produktinformation

Isoleret kabeltilslutning for kompakt ADI 300. For at erstatte den tidligere "ADB 3M kit", skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer. Søgetermer: 7211001888 - 2CGD000692A1000 - 7211001888 - 7331980053797

Produktspecifikationer

Mærke: Abb
Kategori: Electronics Accessories
EAN: 7331980053797
Varenr.: 8014106460482
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Adi 3m isoleret kabeltils.
522,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Isoleret klemme for kompakt tilslutning af ADI 300. For at erstatte den tidligere ADB 3M kit, skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Isoleret klemme for kompakt tilslutning af ADI 300. For at erstatte den tidligere ADB 3M kit, skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK461 kr500 krKøb
2Proshop DK461 kr500 krKøb
3Billigelogvvs.dk506,79 kr506,79 krKøb
4MaintainIt522,5 kr522,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABB Isoleret klemme for kompakt tilslutning af ADI 300. For at erstatte den tidligere ADB 3M kit, skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer.

PriceData har fulgt prisen på ABB Isoleret klemme for kompakt tilslutning af ADI 300. For at erstatte den tidligere ADB 3M kit, skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer. i 166 dage. Laveste pris i perioden er 434 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 458 kr.

Den nuværende pris på 461 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for ABB Isoleret klemme for kompakt tilslutning af ADI 300. For at erstatte den tidligere ADB 3M kit, skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for ABB Isoleret klemme for kompakt tilslutning af ADI 300. For at erstatte den tidligere ADB 3M kit, skal der benyttes 3 stk. ADI 300 klemmer. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026461 kr1 kr (0%)
28. maj 2026462 kr1 kr (0%)
23. maj 2026463 kr1 kr (0%)
18. maj 2026464 kr1 kr (0%)
15. maj 2026465 kr1 kr (0%)
13. maj 2026466 kr1 kr (0%)
12. maj 2026465 kr1 kr (0%)
9. maj 2026466 kr1,32 kr (0%)
7. maj 2026464,68 kr1,32 kr (0%)
6. maj 2026466 kr1,32 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret