Gå til hovedindhold

A557S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 70+40cm til VW Touran 5T1 årg. 5/2015 og frem

Pris fra 178 krtil 249 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 166 kr 20. maj

Sammenlign priser på A557S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 70+40cm til VW Touran 5T1 årg. 5/2015 og frem og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 178 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Aerotwin Viskerbladesæt - A557S
178 kr
Til butik
Bosch Aerotwin Viskerbladesæt - A557S billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Værktøjer
Farve: 1
Artikel nr.: 3397007557
EAN: 4047024772007
Varenr.: 6660235
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A557S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 70+40cm til VW Touran 5T1 årg. 5/2015 og frem
-23%189 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A557S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 700+400mm
189 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bosch Aerotwin Flatblade viskerblade sæt A557S
237 kr
Til butik
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Aerotwin Flatblade viskerblade sæt A557S
249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A557S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 70+40cm til VW Touran 5T1 årg. 5/2015 og frem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A557S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 70+40cm til VW Touran 5T1 årg. 5/2015 og frem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
2KN-Auto.dk189 kr189 krKøb
3Viskerbladet.dk189 kr189 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge237 kr237 krKøb
5GreenGoing.dk249 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for A557S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 70+40cm til VW Touran 5T1 årg. 5/2015 og frem

PriceData har fulgt prisen på A557S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 70+40cm til VW Touran 5T1 årg. 5/2015 og frem i 138 dage. Laveste pris i perioden er 166 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 178 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for A557S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 70+40cm til VW Touran 5T1 årg. 5/2015 og frem. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for A557S Bosch Aerotwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt 70+40cm til VW Touran 5T1 årg. 5/2015 og frem de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026178 kr9 kr (5%)
26. maj 2026169 kr1 kr (1%)
22. maj 2026170 kr8 kr (4%)
21. maj 2026178 kr12 kr (7%)
20. maj 2026166 kr4 kr (2%)
19. maj 2026170 kr1 kr (1%)
18. maj 2026171 kr7 kr (4%)
14. maj 2026178 kr7 kr (4%)
13. maj 2026171 kr1 kr (1%)
11. maj 2026172 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret