Gå til hovedindhold

A4 Tech A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå

A4 TechTastaturerEAN: 4711421953313
Pris fra 152 krtil 203 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 22. maj

Sammenlign priser på A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 152 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
A4Tech Fstyler FK11 Tastatur Membran Kablet USA
152 kr
Til butik
A4Tech Fstyler FK11 Tastatur Membran Kablet USA billede

Produktinformation

A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - USB - QWERTY - USA - grå

Produktspecifikationer

Mærke: A4tech
Artikel nr.: A4TKLA46787
EAN: 4711421953313
Varenr.: 998386936
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur A4Tech FSTYLER FK11 - grå, kompakt USB
-11%159 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur A4Tech FSTYLER FK11 - grå, kompakt USB billede

Produktinformation

Fordele ved kompakt tastatur til pcA4Tech FSTYLER FK11 er et pladsbesparende, kablet tastatur til daglig brug ved computeren. Det kompakte layout uden numerisk tastatur gør det ideelt til små skriveborde, studier og hjemmearbejdspladser. Med USB-tilslutning er du hurtigt i gang, og de dedikerede multimedie-/genvejstaster hjælper dig med at arbejde mere effektivt.Praktisk design til behagelig skrivningTastaturet har en justerbar højde samt håndledsstøtte, så du kan finde en komfortabel skrivevinkel. Den lige tastaturstil giver et ryddeligt udtryk, og den sorte farve passer diskret ind i de fleste opsætninger. Der er Windows-taster og 12 genvejstaster til hurtig styring af funktioner. Ingen baggrundsbelysning - perfekt til kontormiljøer.Tilslutning: USBKabel: 1,5 mTastatursprog: EngelskFormfaktor: Standard uden numerisk tastaturGenvejstaster: 12, inkl. Windows-tasterBagbelysning: NejJusterbar højde: JaHåndledsstøtte: JaMål (H × B × D): 2,0 × 15,04 × 1,72 cmVægt: 0,380 kgUnderstøttede systemer: Windows 7, XP, 8.1, Vista, 8, 10Antal i pakken: 1Mus inkluderet: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: A4 Tech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.45g
EAN: 4711421953313
Varenr.: 1885072
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur A4Tech FSTYLER FK11 - grå, kompakt USB
-10%179 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur A4Tech FSTYLER FK11 - grå, kompakt USB billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: A4 Tech
Kategori: Tastaturer
Vægt: 0.45g
EAN: 4711421953313
Varenr.: 1885072
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå
203 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK152 kr152 krKøb
2Boligcenter DK159 kr159 krKøb
3Vivas DK179 kr258 krKøb
4Proshop DK203 kr242 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå

PriceData har fulgt prisen på A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 102 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 203 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 152 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for A4Tech Fstyler FK11 - Tastatur - Amerikansk engelsk - Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026152 kr17 kr (10%)
2. jun. 2026169 kr34 kr (17%)
29. maj 2026203 kr66 kr (48%)
28. maj 2026137 kr29 kr (27%)
22. maj 2026108 kr51 kr (32%)
21. maj 2026159 kr6 kr (4%)
20. maj 2026153 kr16 kr (12%)
15. maj 2026137 kr65 kr (32%)
12. maj 2026202 kr1 kr (0%)
9. maj 2026203 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret