Gå til hovedindhold

A299S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+34cm passer til Fiat 500 + Renault Zoe + Ford Ka 2011 og frem

Pris fra 146 krtil 206 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 135 kr 20. maj

Sammenlign priser på A299S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+34cm passer til Fiat 500 + Renault Zoe + Ford Ka 2011 og frem og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Aerotwin Viskerbladesæt - A299S
146 kr
Til butik
Bosch Aerotwin Viskerbladesæt - A299S billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Viskerblade
Farve: 1
Artikel nr.: A299S
EAN: 4047024348714
Varenr.: 21396958
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A299S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+34cm passer til Fiat 500 + Renault Zoe + Ford Ka 2011 og frem
163 kr
Til butik
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A299S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 600+340mm
178 kr
Til butik
Gå til Dækbutikken - Dæk og Fælge
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bosch Aerotwin Flatblade viskerblade sæt A299S
206 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A299S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+34cm passer til Fiat 500 + Renault Zoe + Ford Ka 2011 og frem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A299S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+34cm passer til Fiat 500 + Renault Zoe + Ford Ka 2011 og frem koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK146 kr185 krKøb
2KN-Auto.dk163 kr163 krKøb
3Viskerbladet.dk178 kr178 krKøb
4Dækbutikken - Dæk og Fælge206 kr206 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for A299S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+34cm passer til Fiat 500 + Renault Zoe + Ford Ka 2011 og frem

PriceData har fulgt prisen på A299S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+34cm passer til Fiat 500 + Renault Zoe + Ford Ka 2011 og frem i 181 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 163 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for A299S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+34cm passer til Fiat 500 + Renault Zoe + Ford Ka 2011 og frem. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for A299S Bosch AeroTwin Vinduesvisker / Viskerblade sæt på 60+34cm passer til Fiat 500 + Renault Zoe + Ford Ka 2011 og frem de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026146 kr1 kr (1%)
28. maj 2026147 kr5 kr (3%)
21. maj 2026152 kr17 kr (13%)
20. maj 2026135 kr17 kr (11%)
17. maj 2026152 kr5 kr (3%)
16. maj 2026147 kr3 kr (2%)
15. maj 2026150 kr13 kr (8%)
14. maj 2026163 kr11 kr (7%)
13. maj 2026152 kr6 kr (4%)
9. maj 2026158 kr5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret