Gå til hovedindhold

A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 60+50cm til flere Audi modeller

Pris fra 179 krtil 239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 175 kr 22. maj

Sammenlign priser på A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 60+50cm til flere Audi modeller og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bosch Aerotwin Viskerbladesæt - A297S
179 kr
Til butik
Bosch Aerotwin Viskerbladesæt - A297S billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Viskerblade
Farve: 1
Artikel nr.: 3397007297
EAN: 4047024285378
Varenr.: 5322722
Gå til KN-Auto.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 60+50cm til flere Audi modeller
194 kr
Til butik
Gå til Viskerbladet.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 600+500mm
194 kr
Til butik
Gå til GreenGoing.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Bosch Viskerblad A297S Sæt
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 60+50cm til flere Audi modeller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 60+50cm til flere Audi modeller koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK179 kr218 krKøb
2KN-Auto.dk194 kr194 krKøb
3Viskerbladet.dk194 kr194 krKøb
4GreenGoing.dk239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 60+50cm til flere Audi modeller

PriceData har fulgt prisen på A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 60+50cm til flere Audi modeller i 171 dage. Laveste pris i perioden er 172 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 194 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 185 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 60+50cm til flere Audi modeller. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for A297S Bosch Aerotwin Viskerblade / Fladblade sæt 60+50cm til flere Audi modeller de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026179 kr4 kr (2%)
22. maj 2026175 kr4 kr (2%)
20. maj 2026179 kr4 kr (2%)
18. maj 2026175 kr4 kr (2%)
10. maj 2026179 kr1 kr (1%)
9. maj 2026180 kr1 kr (1%)
6. maj 2026181 kr5 kr (3%)
5. maj 2026186 kr5 kr (3%)
1. maj 2026181 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026183 kr11 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret