Gå til hovedindhold

8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk

8BitdoTastaturerEAN: 6922621506713
Pris fra 569 krtil 804 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 569 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
8BitDo Retro Mechanical Keyboard - N Edition - ISO - Nordisk - Grå
-19%569 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
8BitDo Retro Mechanical Keyboard - N Edition - ISO - Nordisk - Grå billede

Produktinformation

Inspireret af klassikerne er dette tastatur kompatibelt med Windows 10 og Android 9.0 eller nyere. Tilslut problemfrit via Bluetooth, trådløs 2.4G eller kablede forbindelser. Nyd den klassiske LED for strømstatus og et separat kontrolpanel. 87-tasters layout (ISO) Kailh Box Switch V2 White Dye-sub PBT-tastelåg Ultimate Software V2 til brugerdefineret tastaturlayout Top mount-stil Hot-swappable PCB N-key rollover-understøttelse Oplev bekvemmeligheden ved Dual Super Buttons, der tilbyder store, programmerbare taster. Kortlæg øjeblikkeligt enhver funktion til Super Buttons uden at skulle bruge yderligere software.

Produktspecifikationer

Mærke: 8BitDo
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: RET00488
EAN: 6922621506713
Varenr.: 3329387
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
8BitDo Retro Mechanical Keyboard - Nordic Ed.
649 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk
749 kr
Til butik
8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk billede

Produktinformation

8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk 8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO kombinerer retrodesign med moderne funktionalitet og er ideelt til gamere og produktivitetsentusiaster. Tastaturet understøtter både Windows 10 (1903...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 8Bitdo
Kategori: Mekanisk Tastatur
EAN: 6922621506713
Varenr.: 49612025266512
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
8BitDo - Retro 108 mekanisk tastatur - N Edition
804 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK569 kr608 krKøb
2Komplett DK649 kr649 krKøb
3Geekd749 kr749 krKøb
4Teknikproffset DK804 kr863 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på 8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 643 kr.

Den nuværende pris på 569 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for 8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for 8BitDo Mekanisk Keyboard - Nintendo Edition ISO - Nordisk Tastatur - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026569 kr80 kr (12%)
21. apr. 2026649 kr80 kr (14%)
11. apr. 2026569 kr80 kr (12%)
10. mar. 2026649 kr80 kr (14%)
24. feb. 2026569 kr80 kr (12%)
19. feb. 2026649 kr50 kr (7%)
18. feb. 2026699 kr50 kr (8%)
12. feb. 2026649 kr50 kr (7%)
24. jan. 2026699 kr6 kr (1%)
23. jan. 2026693 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret