Gå til hovedindhold

80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu

MetalbestosEludstyrEAN: 5706561156976
Pris fra 273 krtil 339,16 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 66,16 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259 kr 5. apr.

Sammenlign priser på 80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 273 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metalbestos Aftræk connext vinkel 87° 80/125mm
273 kr
Til butik
Metalbestos Aftræk connext vinkel 87° 80/125mm billede

Produktinformation

AFTRÆK CONNEXT VINKEL 87° 80/125MM

Produktspecifikationer

Mærke: Metalbestos
Kategori: Kedler og skorstene
Artikel nr.: 342924080
EAN: 5706561156976
Varenr.: 2899180
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Metalbestos ConneXt aftræk vinkel Ø80/125 mm. 87°
273 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
MB ConneXt 80-125mm vinkel 87ø
273 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu
278 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Metalbestos ConneXt aftræk vinkel Ø80/125 mm. 87°
289 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Metalbestos ConneXt aftræk vinkel Ø80/125 mm. 87°
289 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu
339,16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK273 kr312 krKøb
2LavprisVVS273 kr273 krKøb
3Elvvs.dk273 kr273 krKøb
4CS MEGASTORE DK278 kr317 krKøb
5BilligVVS DK289 kr289 krKøb
6CompletVVS289 kr289 krKøb
7EL-GROSSISTEN339,16 kr339,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu

PriceData har fulgt prisen på 80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu i 153 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 274 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 265 kr.

Den nuværende pris på 273 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for 80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for 80/125 Metalbestos ConneXt vinkelstykke 87° PP/Alu de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026273 kr1 kr (0%)
12. maj 2026274 kr3 kr (1%)
2. maj 2026271 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026268 kr3 kr (1%)
20. apr. 2026265 kr3 kr (1%)
11. apr. 2026262 kr3 kr (1%)
5. apr. 2026259 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026260 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026261 kr1 kr (0%)
24. mar. 2026262 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret