Gå til hovedindhold

Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.)

PlastmoTagrenderEAN: 5702778273406
Pris fra 95 krtil 129 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.)
95 kr
Til butik
Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.) billede

Produktinformation

Plastmo plastrørholder 75 mm, hvid Skrues fast i mur/vægIndeholder 2 stk. pr. pakkeMonteringsvejledning er påtrykt Relaterede varer: Nedløbsrør Tagrendelim: "Koldsvejser" delene sammen på under 1 minutEn tube med 150 ml rækker til samling af ca

Produktspecifikationer

Mærke: Plastmo
Kategori: Tag & facade
Farve: white
Størrelse: 75 mm
EAN: 5702778273406
Varenr.: 277827340
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
75 mm Plastmo hvid plast rørholder 2 stk.
95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Plastmo plastrørholder 2pak, Ø75mm , hvid
106,53 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
112,75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.)
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK95 kr95 krKøb
2CS MEGASTORE DK95 kr134 krKøb
3EL-GROSSISTEN106,53 kr106,53 krKøb
4VVS.dk112,75 kr112,75 krKøb
5CompletVVS129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.) i 171 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 90 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Plastmo plastrørholder Ø75 mm, hvid (2 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202695 kr7 kr (8%)
30. maj 202688 kr1 kr (1%)
26. maj 202689 kr6 kr (6%)
24. maj 202695 kr6 kr (7%)
17. maj 202689 kr6 kr (6%)
16. maj 202695 kr6 kr (7%)
12. maj 202689 kr6 kr (6%)
11. maj 202695 kr6 kr (7%)
18. apr. 202689 kr6 kr (6%)
17. apr. 202695 kr6 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret