Gå til hovedindhold

6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm

DukaEludstyrEAN: 5708605012231
Pris fra 253 krtil 2.970 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.717 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 24. apr.

Sammenlign priser på 6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 253 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Inspektionslem IML metal med ls, 400x400 mm, hvid
253 kr
Til butik
Inspektionslem IML metal med ls, 400x400 mm, hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: WATTOO.DK Byg & Vrktj Byggematerialer Inspektionslem
EAN: 5708605012231
Varenr.: 1978012239
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
6 stk Duka inspektionslem med lås 400x400 hvid
1.452 kr
Til butik
6 stk Duka inspektionslem med lås 400x400 hvid billede

Produktinformation

Duka inspektionslemmen kan anvendes til væg- eller loftmontering og bruges til at skjule installationer. Lågen er ikke vandtæt. Skal monteres med mørtel eller lim. Må monteres i området med høj luftfugtighed da den er rustbeskyttet det anbefales dog ikke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 400x400mm
EAN: 5708605012231
Varenr.: 1978012239
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm
1.830 kr
Til butik
6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm billede

Produktinformation

Duka inspektionslemmen kan anvendes til væg- eller loftmontering og bruges til skjulte installationer. Lågen er ikke vandtæt. Kan monteres i området med høj luftfugtighed da den er rustbeskyttet det anbefales dog ikke til områder med vandstænk. Stål Pulv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Varmesystemer
Farve: white
Størrelse: 400x400mm
EAN: 5708605012231
Varenr.: 1978012239
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
6 stk Duka inspektionslem, 400x400mm, hvid
2.970 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK253 kr253 krKøb
2LavprisEl1.452 kr1.452 krKøb
3LavprisVVS1.830 kr1.830 krKøb
4BilligVVS DK2.970 kr2.970 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm

PriceData har fulgt prisen på 6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 238,36 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.452 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 348 kr.

Den nuværende pris på 253 kr er 27% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 6 stk Duka metal inspektionslem med nøgle hvid 40x40 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026253 kr1.199 kr (83%)
1. jun. 20261.452 kr1.199 kr (474%)
27. maj 2026253 kr1.199 kr (83%)
26. maj 20261.452 kr1.199 kr (474%)
24. maj 2026253 kr11 kr (5%)
12. maj 2026242 kr20 kr (8%)
11. maj 2026262 kr23 kr (10%)
24. apr. 2026239 kr
23. apr. 2026239,75 kr
2. mar. 2026239 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret