Gå til hovedindhold

LEDlife 16W/m RGB+CCT COB-LED-strips - 5m, IP20, RA90, 24V, COB LED

LEDlifeTilbehørEAN: 5744002527169

Sammenlign priser på 16W/m RGB+CCT COB-LED-strips - 5m, IP20, RA90, 24V, COB LED og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 693 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
5m 16W/m RGB+CCT COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, COB LED
693 kr
Til butik
5m 16W/m RGB+CCT COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, COB LED billede

Produktinformation

Fleksibel COB-LED strip til præcis belysning Denne 5 meter lange 16W/m RGB+CCT COB-LED strip er udviklet til at skabe en sammenhængende lysflade uden synlige diodepunkter. Den er velegnet til montering på vandrette flader i værkstedet eller hobbyrummet, h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: RGB+CCT LED strips 24V
EAN: 5744002527169
Varenr.: 5768
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 16W/m RGB+CCT COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, COB LED
693 kr
Til butik
5m 16W/m RGB+CCT COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, COB LED billede

Produktinformation

RGB+CCT COB LED strip 24V. COB LED uden synlig afstand mellem LED dioderne. Dette får lyset til at fremstå som en uafbrudt streng. Kan klippes for hver ca. 4 cm. Der er tape på bagsiden af strippen så den nemt kan fastgøres på vandrette flader.Limen bør s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: RGB+CCT LED strips 24V
EAN: 5744002527169
Varenr.: 5768
Gå til LEDSTRIPS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
5m 16W/m RGB+CCT COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, COB LED
693 kr
Til butik
5m 16W/m RGB+CCT COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, COB LED billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: RGB
EAN: 5744002527169
Varenr.: 5768
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
16W/m RGB+CCT COB-LED-strips - 5m, IP20, RA90, 24V, COB LED
693 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 16W/m RGB+CCT COB-LED-strips - 5m, IP20, RA90, 24V, COB LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 16W/m RGB+CCT COB-LED-strips - 5m, IP20, RA90, 24V, COB LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store693 kr693 krKøb
2DetLED.dk693 kr693 krKøb
3LEDSTRIPS.dk693 kr693 krKøb
4EL-GROSSISTEN693 kr693 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 16W/m RGB+CCT COB-LED-strips - 5m, IP20, RA90, 24V, COB LED

PriceData har fulgt prisen på 16W/m RGB+CCT COB-LED-strips - 5m, IP20, RA90, 24V, COB LED i 86 dage. Den nuværende pris er 693 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 16W/m RGB+CCT COB-LED-strips - 5m, IP20, RA90, 24V, COB LED. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 16W/m RGB+CCT COB-LED-strips - 5m, IP20, RA90, 24V, COB LED de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 2026693 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret