Gå til hovedindhold

50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin

WavinSanitetEAN: 5907444311776
Pris fra 24,75 krtil 37,91 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 13,16 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 9,3 kr 24. apr.

Sammenlign priser på 50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin
24,75 kr
Til butik
50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin billede

Produktinformation

Htp Reduktion 50/40 mm Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Hvide fittings
EAN: 5907444311776
Varenr.: 186511349
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin 50/40 mm wafix pp reduktion hvid
25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor PP reduktion 50 mm /40 mm, hvid
32 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wafix PP reduktion lang 50 x 40 mm hvid
37,91 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1VVS.dk24,75 kr24,75 krKøb
2Proshop DK25 kr64 krKøb
3Elvvs.dk32 kr32 krKøb
4CS MEGASTORE DK37,91 kr76,91 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin

PriceData har fulgt prisen på 50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin i 176 dage. Laveste pris i perioden er 9,15 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 24,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13 kr.

Den nuværende pris på 24,75 kr er 90% over normalprisen. Prisen er steget 68% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for 50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for 50 x 40 mm Reduktionsrør excentrisk afløb hvid PP Wavin de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202624,75 kr14,45 kr (140%)
25. maj 202610,3 kr14,45 kr (58%)
24. maj 202624,75 kr14,45 kr (140%)
6. maj 202610,3 kr4,45 kr (30%)
5. maj 202614,75 kr5,45 kr (59%)
24. apr. 20269,3 kr4,45 kr (32%)
23. apr. 202613,75 kr4,45 kr (48%)
18. apr. 20269,3 kr4,45 kr (32%)
17. apr. 202613,75 kr4,45 kr (48%)
8. apr. 20269,3 kr4,45 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret