Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader

EL-GrossistenKablerEAN: 8429569481228
Pris fra 16,1 krtil 649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 632,9 kr (98% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16.1 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
50 meter LED indbygningskabel - 230V, 3G1,5mm2, 90 grader
16,1 kr
Til butik
50 meter LED indbygningskabel - 230V, 3G1,5mm2, 90 grader billede

Produktinformation

Anvendelse:I forbindelse med installation af downlight belysningsanlæg, hvor der kræves varmebestandige ledere.Konstruktion:Mangetrådet kobber ledere med isolation af spec. PVC.Kappe af spec.temperaturbestandig PVC.Opbygning: rund koncentrisk.Farvekode: b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 8429569481228
Varenr.: 15841959182671
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Downlight kabel, varmebestandigt 90, sort, 3G1,5 - 50 meter
638 kr
Til butik
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader
649 kr
Til butik
50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader billede

Produktinformation

50 meter downlight-kabel til sikker installation Dette 50 meter downlight-kabel er udviklet til fast installation af indbyggede spots og downlights. Kablet leveres på en praktisk rulle, hvilket gør det nemt at håndtere og trække gennem rør eller konstrukt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Indendørs indbygningsspots
EAN: 8429569481228
Varenr.: 5308
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN16,1 kr16,1 krKøb
2WATTOO.DK638 kr638 krKøb
3MrPerfect DK - LED Mega Store649 kr649 krKøb
4DetLED.dk649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader

PriceData har fulgt prisen på 50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader i 181 dage. Laveste pris i perioden er 16,1 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 573 kr.

Den nuværende pris på 16,1 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 98% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for 50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for 50 meter downlight kabel - 230V, 3G1,5mm2, til indbygning, 90 grader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202616,1 kr621,9 kr (97%)
8. maj 2026638 kr11 kr (2%)
7. maj 2026649 kr11 kr (2%)
30. apr. 2026638 kr11 kr (2%)
29. apr. 2026649 kr11 kr (2%)
26. apr. 2026638 kr110 kr (21%)
25. apr. 2026528 kr110 kr (17%)
1. apr. 2026638 kr11 kr (2%)
31. mar. 2026649 kr11 kr (2%)
15. mar. 2026638 kr11 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret