Gå til hovedindhold

Hager 5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal

HagerKablerEAN: 4012740123839
Pris fra 157 krtil 750 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 593 kr (79% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155,53 kr 7. maj

Sammenlign priser på 5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Låg F/udvendig Hjørne T/70130 Perlehvid L8778
157 kr
Til butik
Låg F/udvendig Hjørne T/70130 Perlehvid L8778 billede

Produktinformation

Nøgleordet er FLEKSIBILITET. Uanset tekniske krav, æstetiske visioner og rumforhold har du med Tehalit installationskanaler altid en løsning, der tilgodeser dine ønsker.

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: BR70130 - Perlehvid
EAN: 4012740123839
Varenr.: 19856
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LÅG FOR UDV. HJØRNE BR70130PERL
157,4 kr
Til butik
LÅG FOR UDV. HJØRNE BR70130PERL billede

Produktinformation

Tilbehør til BR serien Låg til udvendig hjørne fremstillet af plast i henhold til DIN EN 50085-1. Der findes et bredt sortiment af formstykker, såsom endestykker, indvendige hjørne, udvendige hjørne, fladvinkel, T-stykke, samlelaske, skillesplade og lyddæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HAGER
Kategori: Lyskilder
EAN: 4012740123839
Varenr.: 15842495005007
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Låg for udv. hjørne br70130perl
172,5 kr
Til butik
Låg for udv. hjørne br70130perl billede

Produktinformation

Tilbehør til BR serienLåg til udvendig hjørne fremstillet af plast i henhold til DIN EN 50085-1.Der findes et bredt sortiment af formstykker, såsom endestykker, indvendige hjørne, udvendige hjørne, fladvinkel, T-stykke, samlelaske, skillesplade og lyddæmp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hager
Kategori: låg for hjørne til installationskanal
Farve: perlehvid
EAN: 4012740123839
Varenr.: 7936415908
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal
750 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal
750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk157 kr157 krKøb
2EL-GROSSISTEN157,4 kr157,4 krKøb
3MaintainIt172,5 kr172,5 krKøb
4Greenline750 kr750 krKøb
5LavprisEl750 kr750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal

PriceData har fulgt prisen på 5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal i 175 dage. Laveste pris i perioden er 155,53 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for 5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for 5 stk Låg for udvendigt hjørne til Tehalit installationskanal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026157 kr
24. maj 2026157,4 kr
9. maj 2026157 kr1,47 kr (1%)
7. maj 2026155,53 kr
6. maj 2026156 kr
21. mar. 2026155,53 kr
20. mar. 2026156 kr
17. mar. 2026155,53 kr
16. mar. 2026156 kr
4. mar. 2026155,53 kr1,47 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret