Gå til hovedindhold

vrige 5 meter, 9W/meter, RGB CLIP-ON LED strip, 230V, IP67 vandtt, hvidt cover, 60 LED

vrige230V RGB LED stripsEAN: 5740031805667

Sammenlign priser på 5 meter, 9W/meter, RGB CLIP-ON LED strip, 230V, IP67 vandtt, hvidt cover, 60 LED og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 221 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
5m 9W/m RGB CLIP-ON LED strip - 230V, IP67 vandtæt, Hvid cover, 60 LED
221 kr
Til butik
5m 9W/m RGB CLIP-ON LED strip - 230V, IP67 vandtæt, Hvid cover, 60 LED billede

Produktinformation

Fleksibel og robust RGB LED-strip til udendørs brug Denne 5 meter lange 230V RGB LED-strip er konstrueret til at modstå krævende forhold med sin IP67-klassificering, hvilket gør den støvtæt og beskyttet mod vand. Med en effekt på 9W pr. meter leverer den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 230V RGB LED strips
EAN: 5740031805667
Varenr.: 22635
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
5 meter, 9W/meter, RGB CLIP-ON LED strip, 230V, IP67 vandtt, hvidt cover, 60 LED
221 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 9W/m RGB CLIP-ON LED strip - 230V, IP67 vandtæt, Hvid cover, 60 LED
221 kr
Til butik
5m 9W/m RGB CLIP-ON LED strip - 230V, IP67 vandtæt, Hvid cover, 60 LED billede

Produktinformation

Pris for 5 meter. Leveres i fuld længde- hvis du fx bestiller 3x5 meter leveres 15 meter i et stykke. Husk at tilkøbe RGB CLIP-ON controller med fjernbetjening. Se link nederst på siden. Strippen kan klippes for hver hele meter ved markeringerne. Dvs. der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 230V RGB LED strips
EAN: 5740031805667
Varenr.: 22635

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5 meter, 9W/meter, RGB CLIP-ON LED strip, 230V, IP67 vandtt, hvidt cover, 60 LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5 meter, 9W/meter, RGB CLIP-ON LED strip, 230V, IP67 vandtt, hvidt cover, 60 LED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store221 kr221 krKøb
2WATTOO.DK221 kr221 krKøb
3DetLED.dk221 kr221 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 5 meter, 9W/meter, RGB CLIP-ON LED strip, 230V, IP67 vandtt, hvidt cover, 60 LED

PriceData har fulgt prisen på 5 meter, 9W/meter, RGB CLIP-ON LED strip, 230V, IP67 vandtt, hvidt cover, 60 LED i 49 dage. Den nuværende pris er 221 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 5 meter, 9W/meter, RGB CLIP-ON LED strip, 230V, IP67 vandtt, hvidt cover, 60 LED. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 5 meter, 9W/meter, RGB CLIP-ON LED strip, 230V, IP67 vandtt, hvidt cover, 60 LED de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. apr. 2026221 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret