Gå til hovedindhold

4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt

4smartsElektronikEAN: 4252011910243
Pris fra 399 krtil 499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 350 kr 19. mar.

Sammenlign priser på 4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
4smarts 100W GaN Flex Pro Travel Edition Oplader (hvid)
399 kr
Til butik
4smarts 100W GaN Flex Pro Travel Edition Oplader (hvid) billede

Produktinformation

4smarts 100W GaN Flex Pro Travel Edition Oplader (hvid) - 3x USB-C, 1x USB-A, smart strømfordeling, 150 cm kabel - Tilbehør til laptop Batteri og lader

Produktspecifikationer

Mærke: 4smarts
Kategori: Tilbehør til laptop
Artikel nr.: 4S545100
EAN: 4252011910243
Varenr.: 1331227
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt
418 kr
Til butik
4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt billede

Produktinformation

Denne oplader kan klare det hele. Med tre USB-C-porte og én USB-A-port kan du oplade op til fire enheder samtidigt. Den samlede effekt på 100 W sikrer, at selv strømkrævende enheder som laptops oplades hurtigt, mens mindre gadgets forsynes sikkert og effektivt. Med et indbygget US-stik og udskiftelige EU- og UK-adaptere er du klar til at rejse overalt. Adapterne kan bruges direkte på opladeren eller sammen med det medfølgende forlængerkabel.

Produktspecifikationer

Mærke: 4smarts
Kategori: Mobil Adaptere Opladere
Artikel nr.: 545100
EAN: 4252011910243
Varenr.: 3452717
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4smarts GaN Flex Pro rejseoplader 100 W - 4x USB
479 kr
Til butik
4smarts GaN Flex Pro rejseoplader 100 W - 4x USB billede

Produktinformation

Kraftig rejseoplader til alle dine enhederMed GaN Flex Pro 100 W fra 4smarts får du en kompakt og rejseklar oplader med fire USB-porte. Den er skabt til dig, der vil kunne oplade flere enheder på én gang - hjemme, på kontoret eller på farten.Fleksibel opladning på rejsenOpladeren leveres som en rejsevenlig løsning med udskiftelige stik, så du kan bruge den i forskellige regioner. De fire porte gør det nemt at dele strøm mellem fx telefon, tablet og laptop, og GaN-teknologien bidrager til et kompakt design uden at fylde i tasken.Type: Rejseoplader til vægEffekt: 100 WTeknologi: GaNTilslutninger: 4x USB (1x USB-A, 3x USB-C)Formål: Opladning af flere enheder samtidigt...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Opladere
Vægt: 0.44g
EAN: 4252011910243
Varenr.: 2151178
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4smarts GaN Flex Pro rejseoplader 100 W - 4x USB
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK399 kr399 krKøb
2Proshop DK418 kr457 krKøb
3Boligcenter DK479 kr479 krKøb
4Vivas DK499 kr578 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt

PriceData har fulgt prisen på 4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt i 182 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 259 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 54% over normalprisen. Der er registreret 16 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for 4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for 4smarts Charger GaN Flex Pro 100W 3xUSB-C 1xUSB-A Travel Edition USB Type A - 100 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. mar. 2026399 kr10 kr (3%)
20. mar. 2026389 kr39 kr (11%)
19. mar. 2026350 kr49 kr (12%)
23. feb. 2026399 kr5 kr (1%)
22. feb. 2026394 kr5 kr (1%)
19. feb. 2026399 kr272 kr (214%)
18. feb. 2026127 kr12 kr (9%)
8. feb. 2026139 kr20 kr (13%)
3. feb. 2026159 kr21 kr (15%)
2. feb. 2026138 kr21 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret