Gå til hovedindhold

4M Krystaldyrkning / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) - (4M-03926)

4MLegetøjEAN: 4893156039262
Pris fra 162 krtil 222 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 4. mar.

Sammenlign priser på 4M Krystaldyrkning / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) - (4M-03926) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 162 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4M Crystal Growing / Dinosaur Crystal Terrarium (EU)
162 kr
Til butik
4M Crystal Growing / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) billede

Produktinformation

Crystal Growing / Dinosaur Crystal Terrarium (EU)

Produktspecifikationer

Mærke: 4M
Kategori: Leg Laering
Artikel nr.: 4M-03926
EAN: 4893156039262
Varenr.: 3019548
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
4M - Dinosaur Krystal Terrarium
199,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Crystal Growing - Dinosaur Terrarium Sæt Med 3 Dinosaurer
219,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
4M Krystaldyrkning / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) - (4M-03926)
222 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4M Krystaldyrkning / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) - (4M-03926) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4M Krystaldyrkning / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) - (4M-03926) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK162 kr201 krKøb
2Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
3Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
4Teknikproffset DK222 kr281 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 4M Krystaldyrkning / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) - (4M-03926)

PriceData har fulgt prisen på 4M Krystaldyrkning / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) - (4M-03926) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 231 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 162 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for 4M Krystaldyrkning / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) - (4M-03926). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for 4M Krystaldyrkning / Dinosaur Crystal Terrarium (EU) - (4M-03926) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026162 kr4 kr (3%)
23. maj 2026158 kr4 kr (2%)
15. maj 2026162 kr4 kr (3%)
12. maj 2026158 kr2 kr (1%)
10. maj 2026156 kr3 kr (2%)
9. maj 2026159 kr3 kr (2%)
9. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
3. apr. 2026161 kr6 kr (4%)
4. mar. 2026155 kr2 kr (1%)
2. mar. 2026157 kr10 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret