Gå til hovedindhold

D-Link 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps

Pris fra 659 krtil 1.149 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 490 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 645 kr 8. apr.

Sammenlign priser på 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 659 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
D-Link DWR-933 Mobilt hotspot Ekstern
659 kr
Til butik
D-Link DWR-933 Mobilt hotspot Ekstern billede

Produktinformation

D-Link DWR-933 - Mobilt hotspot - 4G LTE - Wi-Fi 5

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Artikel nr.: DWR-933
EAN: 0790069450068
Varenr.: 995758612
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
D-Link 4G/LTE 4G LTE Mobile Router
694 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
D-link Dwr-933 4g Lte Mobile Router
-0%761 kr
Før 761,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
D-link Dwr-933 4g Lte Mobile Router billede

Produktinformation

4G LTE holder dig forbundet, mens 2G/3G-netværk udfases Dual-band WiFi 5 øger hastigheden og reducerer lokal interferens Op til 16 t batteritid og 2800 mAh kapacitet til lange vagter SIM-kortslot og microSD gør det muligt at dele data og lagre filer lokalt Indbygget firewall, WPA3 og WPS gør sikker fjernadgang enklere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: D-Link
Kategori: Routere
Artikel nr.: DWR-933
EAN: 0790069450068
Varenr.: 5011196578
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilt Wi‑Fi 4G hotspot - D‑Link Cat 6, 300 Mbps
-2%829 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilt Wi‑Fi 4G hotspot - D‑Link Cat 6, 300 Mbps
-2%849 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps
-31%899 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
D-Link DWR-933 wireless router
919 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
DWR-933 4G/LTE cat6 WiFi Hotspot 300 Mbps
-13%1.149 kr
Før 1.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK659 kr659 krKøb
2Proshop DK694 kr733 krKøb
3Dustin DK761 kr847,25 krKøb
4Boligcenter DK829 kr829 krKøb
5Vivas DK849 kr928 krKøb
6Teknikproffset DK899 kr948 krKøb
7Ultrashop919 kr919 krKøb
8Estore DK1.149 kr1.149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps

PriceData har fulgt prisen på 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps i 182 dage. Laveste pris i perioden er 586 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 660 kr.

Den nuværende pris på 659 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for 4G/LTE Cat 6 Wi-Fi Hotspot - 3GPP LTE FDD Release 10 Cat.6, DL 300Mbps de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026659 kr1 kr (0%)
9. maj 2026660 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026659 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026660 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026659 kr14 kr (2%)
8. apr. 2026645 kr7 kr (1%)
7. apr. 2026652 kr7 kr (1%)
2. apr. 2026659 kr14 kr (2%)
1. apr. 2026645 kr7 kr (1%)
31. mar. 2026652 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret