Gå til hovedindhold

EL-Grossisten 46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input

EL-GrossistenKablerEAN: 5740031818247

Sammenlign priser på 46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Samlemuffer sæt 46 stk. - 0,32-2,5 mm ² til 2/3/4/5 ledninger
120 kr
Til butik
Samlemuffer sæt 46 stk. - 0,32-2,5 mm ² til 2/3/4/5 ledninger billede

Produktinformation

Samlemuffer sæt - 46 dele til hurtig og sikker installation Dette sæt med 46 skrueløse samlemuffer er udviklet til den praktiske håndværker og seriøse gør-det-selv-entusiast, der ønsker en pålidelig og effektiv metode til at forbinde elektriske ledere.

Produktspecifikationer

Kategori: LED indbygningspaneler
EAN: 5740031818247
Varenr.: 32788
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
Samlemuffer sæt 46 stk. - 0,32-2,5 mm² til 2/3/4/5 ledninger
120 kr
Til butik
Samlemuffer sæt 46 stk. - 0,32-2,5 mm² til 2/3/4/5 ledninger billede

Produktinformation

Praktisk sæt med 46 skrueløse samlemuffer til hurtig og enkel samling af ledninger. Til både bløde og stive ledere fra 0,32-2,5 mm² med orange vippepal for nem tilslutning. Indeholder samlemuffer til 2, 3, 4 og 5 ledere. Max. belastning: 32A / 250-400V. S...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: LED indbygningspaneler
EAN: 5740031818247
Varenr.: 32788
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input
120 kr
Til butik
46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input billede

Produktinformation

Vores skrueløse samlemuffer er designet til at lette tilslutningen af både bløde og stive ledere samtidig. Deres orange vippepal gør det nemt at indsætte de bløde ledere i hullerne, hvilket gør installationen hurtig og effektiv. Dette sæt indeholder samle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kabler
EAN: 5740031818247
Varenr.: 15840282050895

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store120 kr120 krKøb
2DetLED.dk120 kr120 krKøb
3EL-GROSSISTEN120 kr120 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input

PriceData har fulgt prisen på 46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input i 49 dage. Den nuværende pris er 120 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 46 stk. Skrueløse samlemuffer - til 2/3/4/5 ledninger, 0,32-2,5mm2, 230V input de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 2026120 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret