Gå til hovedindhold

LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning

LEGOKonstruktionssætEAN: 5702016995992
Pris fra 237,44 krtil 433 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 195,56 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 237 kr 20. maj

Sammenlign priser på LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 237.44 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO Ideas 40499 Julemandens kane
237,44 kr
Til butik
LEGO Ideas 40499 Julemandens kane billede

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Alt LEGO
Farve: 1
Artikel nr.: 40499
EAN: 5702016995992
Varenr.: 21053308
Gå til Klodshelten
TrustScore 4.5 ud af 54,4
LEGO Julemandens kane (40499)
299 kr
Til butik
LEGO Julemandens kane (40499) billede

Produktinformation

Vær sikker på at få besøg fra julemanden! LEGO® Julemandens kane (40499) er en perfekt gave før jul, som sikrer julestemningen. Børn og voksne vil elske at bygge og udstille den flotte kane, der trækkes af 4 rensdyrfigurer. Kanen er fyldt med gaver, bl.a.

Produktspecifikationer

Mærke: LEGO
Kategori: Jul
EAN: 5702016995992
Varenr.: 15604953186684
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
40499 LEGO LEL Seasons and Occasions Julemandens kane
299,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
LEGO 40499 Julemandens kane
303 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LEGO 40499 Iconic Santa's Sleigh - GEEKD.dk
348 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LEGO ® - Julemandens Kane 40499 - 343 Dele
348,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Lego - Julemandens Kane - 40499
369,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning
409 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning
429 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
LEGO LEGO Ikonisk - Julemandens slæde (40499)
433 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK237,44 kr276,44 krKøb
2Klodshelten299 kr299 krKøb
3Legekæden299,95 kr299,95 krKøb
4Proshop DK303 kr342 krKøb
5Geekd348 kr348 krKøb
6Kids-world.dk348,95 kr348,95 krKøb
7Gucca.dk369,95 kr369,95 krKøb
8Boligcenter DK409 kr409 krKøb
9Vivas DK429 kr508 krKøb
10Teknikproffset DK433 kr482 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning

PriceData har fulgt prisen på LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning i 177 dage. Laveste pris i perioden er 231 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 270 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 245 kr.

Den nuværende pris på 237,44 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for LEGO 40499 Julemandens Kane - byggesæt til julestemning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026237,44 kr
22. maj 2026237,45 kr
20. maj 2026237 kr4,76 kr (2%)
16. maj 2026241,76 kr
15. maj 2026241,45 kr
14. maj 2026241,65 kr
13. maj 2026242,08 kr
12. maj 2026242,91 kr
9. maj 2026242,6 kr
8. maj 2026241,86 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret