Gå til hovedindhold

TRAFO 400 gram Chicken Rolls 12,5 cm - oksehud tyggeben til hunde

TRAFOTilbehør til kæledyrEAN: 5705833208177
Pris fra 64,97 krtil 89 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 24,03 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51 kr 10. apr.

Sammenlign priser på 400 gram Chicken Rolls 12,5 cm - oksehud tyggeben til hunde og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chicken rolls 12,5 cm 20 stk
64,97 kr
Til butik
Chicken rolls 12,5 cm 20 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: TRAFO
Kategori: Hundegodbidder & Snacks
Farve: 1
Artikel nr.: TRE-20817
EAN: 5705833208177
Varenr.: 8048858
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Treateaters Tyggeben med kylling 12,5 cm 400 g
65 kr
Til butik
Treateaters Tyggeben med kylling 12,5 cm 400 g billede

Produktinformation

Hundetyggeben Treateaters Tyggeben med kylling 12,5 cm 400 g kombinerer tørret oksehud med kyllingebrystfilet i høj kvalitet og tilsat konserveringsmiddel (kaliumsorbat). Fremstillet af tørret hud fra kvæg med kyllingebrystfilet samt majsstivelse, sorbitol og vegetabilsk glycerin. Denne hundesnack er beregnet til tygning under opsyn og bør ikke erstatte et måltid. Ingredienser: tørret oksehud med kyllingebrystfilet, majsstivelse, sorbitol, vegetabilsk glycerin Teknologiske tilsætningsstoffer: konserveringsmiddel (kaliumsorbat) Analytiske bestanddele: råprotein 59.0%, råfedt 5.0%, råfibre 1.5%, råaske 4.0%, vand 18.0% Velegnet til hunde fra 12 måneder Friskt vand bør altid være tilgængeligt under brug Understøtter kontrolleret snackning med tydelig fodringsvejledning og detaljeret næringsanalyse.

Produktspecifikationer

Mærke: Treateaters
Kategori: Hunde
Artikel nr.: 20817
EAN: 5705833208177
Varenr.: 3220445
Gå til Gilpa ApS
TrustScore 5 ud af 55,0
E-mærke certificeret
400 gram Chicken Rolls 12,5 cm - oksehud tyggeben til hunde
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 400 gram Chicken Rolls 12,5 cm - oksehud tyggeben til hunde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 400 gram Chicken Rolls 12,5 cm - oksehud tyggeben til hunde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK64,97 kr103,97 krKøb
2Proshop DK65 kr104 krKøb
3Gilpa ApS89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 400 gram Chicken Rolls 12,5 cm - oksehud tyggeben til hunde

PriceData har fulgt prisen på 400 gram Chicken Rolls 12,5 cm - oksehud tyggeben til hunde i 178 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 71 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 61 kr.

Den nuværende pris på 64,97 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for 400 gram Chicken Rolls 12,5 cm - oksehud tyggeben til hunde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for 400 gram Chicken Rolls 12,5 cm - oksehud tyggeben til hunde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 202664,97 kr13,97 kr (27%)
10. apr. 202651 kr13,97 kr (22%)
8. apr. 202664,97 kr1,03 kr (2%)
9. feb. 202666 kr5 kr (7%)
2. feb. 202671 kr5 kr (8%)
31. jan. 202666 kr1 kr (2%)
30. jan. 202665 kr
29. jan. 202664,97 kr13,97 kr (27%)
28. jan. 202651 kr2 kr (4%)
17. dec. 202549 kr4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret