Gå til hovedindhold

No brand 4-Stikdåse U/J med dummyhul og 1,5 meter ledning hvid

No brandStikdåserEAN: 5703873215759
Pris fra 53 krtil 65 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 12. maj

Sammenlign priser på 4-Stikdåse U/J med dummyhul og 1,5 meter ledning hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse, 4 udtag, 1,5 meter, hvid
53 kr
Til butik
Stikdåse, 4 udtag, 1,5 meter, hvid billede

Produktinformation

1,5 meter forlængerledning med stikprop, monteret på stikdåse med 4 runde stikproppe uden jord. Stikdåsen er konstrueret med børnesikring. Tekniske specifikationer Farve: Hvid Udtag: 4 Ledningslængde: 1,5 meter Mærkestrøm: 10A Mærkespænding: 250V OBS: L...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Kabler
Farve: white
EAN: 5703873215759
Varenr.: 6228215752
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
4-Stikdåse U/J med dummyhul og 1,5 meter ledning hvid
53,06 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
4-stikdåse u/j 1,5m ledn. 10A 250V hvid
54 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Stikdåse med 4 udtag, Uden jord, 1,5 meter, Hvid
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Stikdåse børnesikret 4-vejs 1,5m hvid
61,01 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Stikdåse børnesikret 4-vejs 1,5m hvid
61,01 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Stikdåse med 4 udtag uden jord i hvid - 1,5 meter
65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4-Stikdåse U/J med dummyhul og 1,5 meter ledning hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 4-Stikdåse U/J med dummyhul og 1,5 meter ledning hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline53 kr53 krKøb
2CS MEGASTORE DK53,06 kr92,06 krKøb
3Elvvs.dk54 kr54 krKøb
4BilligVVS DK59 kr59 krKøb
5EL-GROSSISTEN61,01 kr61,01 krKøb
6EL-NETSALG61,01 kr61,01 krKøb
7LavprisVVS65 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 4-Stikdåse U/J med dummyhul og 1,5 meter ledning hvid

PriceData har fulgt prisen på 4-Stikdåse U/J med dummyhul og 1,5 meter ledning hvid i 130 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 50 kr.

Den nuværende pris på 53 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for 4-Stikdåse U/J med dummyhul og 1,5 meter ledning hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for 4-Stikdåse U/J med dummyhul og 1,5 meter ledning hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202653 kr6 kr (13%)
12. maj 202647 kr6 kr (11%)
11. maj 202653 kr6 kr (13%)
24. apr. 202647 kr6 kr (11%)
23. apr. 202653 kr6 kr (13%)
2. mar. 202647 kr6 kr (11%)
1. mar. 202653 kr6 kr (13%)
7. feb. 202647 kr5 kr (10%)
6. feb. 202652 kr5 kr (11%)
1. feb. 202647 kr5 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret