Gå til hovedindhold

3MTM Hi-Strength spraylim 90, Klar, 500 ml, 12 stk/krt

3MRedskaberEAN: 5900422098553
Pris fra 172,45 krtil 292 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 119,55 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på 3MTM Hi-Strength spraylim 90, Klar, 500 ml, 12 stk/krt og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172.45 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Spraylim 90 stærk 500 ml
-25%172,45 kr
Før 228,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Spraylim 90 stærk 500 ml billede

Produktinformation

3M Scotch-Weld spraylim 90. Stærk lim til plast, træ og metal. Ideel til laminering af bordplader, skabe og hylder. Spraylim

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Lim
EAN: 5900422098553
Varenr.: 317633
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3MTM Hi-Strength spraylim 90, Klar, 500 ml, 12 stk/krt
223 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
3M spraylim permanent 90, 500 ml
292 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3MTM Hi-Strength spraylim 90, Klar, 500 ml, 12 stk/krt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3MTM Hi-Strength spraylim 90, Klar, 500 ml, 12 stk/krt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk172,45 kr172,45 krKøb
2CS MEGASTORE DK223 kr262 krKøb
3WATTOO.DK292 kr292 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3MTM Hi-Strength spraylim 90, Klar, 500 ml, 12 stk/krt

PriceData har fulgt prisen på 3MTM Hi-Strength spraylim 90, Klar, 500 ml, 12 stk/krt i 178 dage. Laveste pris i perioden er 170,12 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 223,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 194 kr.

Den nuværende pris på 172,45 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for 3MTM Hi-Strength spraylim 90, Klar, 500 ml, 12 stk/krt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for 3MTM Hi-Strength spraylim 90, Klar, 500 ml, 12 stk/krt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026172,45 kr51,05 kr (23%)
22. maj 2026223,5 kr51,05 kr (30%)
15. maj 2026172,45 kr50,55 kr (23%)
14. maj 2026223 kr50,55 kr (29%)
2. maj 2026172,45 kr43,55 kr (20%)
1. maj 2026216 kr43,55 kr (25%)
18. apr. 2026172,45 kr43,55 kr (20%)
17. apr. 2026216 kr43,55 kr (25%)
27. mar. 2026172,45 kr47,55 kr (22%)
26. mar. 2026220 kr47,55 kr (28%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret