Gå til hovedindhold

3m T Privacy Filter For 23.8in Full Screen Monitor With T Complyt Magnetic Attach 16:9 Pf238w9em Rammeløst Display Privatlivsfilter 60,5 Cm (23.8 tommer) 16:9

3MComputer – tilbehørEAN: 0076308415020
Pris fra 783 krtil 1.431 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 648 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 727 kr 28. apr.

Sammenlign priser på 3m T Privacy Filter For 23.8in Full Screen Monitor With T Complyt Magnetic Attach 16:9 Pf238w9em Rammeløst Display Privatlivsfilter 60,5 Cm (23.8 tommer) 16:9 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 783 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M privacy-filter for skærm - 23.8"
783 kr
Til butik
3M privacy-filter for skærm - 23.8" billede

Produktinformation

3M - Privacy-filter for skærm - aftagelig - magnetisk - 23.8" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Artikel nr.: 7100259461
EAN: 0076308415020
Varenr.: 1000733991
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M display privacy filter - 23.8"
783 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M - Privacy-filter for skærm - aftagelig - magnetisk - 23.8
815 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter til privatliv 3M 23,8" med magnetisk fastgørelse, 16:9
-8%1.039 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter til privatliv 3M 23,8" med magnetisk fastgørelse, 16:9
-8%1.059 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3M T Privacy Filter for 23.8in
1.129 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3m T Privacy Filter For 23.8in Full Screen Monitor With T Complyt Magnetic Attach 16:9 Pf238w9em Rammeløst Display Privatlivsfilter 60,5 Cm (23.8 tommer) 16:9
-0%1.431 kr
Før 1.431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3m T Privacy Filter For 23.8in Full Screen Monitor With T Complyt Magnetic Attach 16:9 Pf238w9em Rammeløst Display Privatlivsfilter 60,5 Cm (23.8 tommer) 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3m T Privacy Filter For 23.8in Full Screen Monitor With T Complyt Magnetic Attach 16:9 Pf238w9em Rammeløst Display Privatlivsfilter 60,5 Cm (23.8 tommer) 16:9 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK783 kr783 krKøb
2Proshop DK783 kr822 krKøb
3CS MEGASTORE DK815 kr854 krKøb
4Boligcenter DK1.039 kr1.039 krKøb
5Vivas DK1.059 kr1.138 krKøb
6Ultrashop1.129 kr1.129 krKøb
7Dustin DK1.431 kr1.517,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3m T Privacy Filter For 23.8in Full Screen Monitor With T Complyt Magnetic Attach 16:9 Pf238w9em Rammeløst Display Privatlivsfilter 60,5 Cm (23.8 tommer) 16:9

PriceData har fulgt prisen på 3m T Privacy Filter For 23.8in Full Screen Monitor With T Complyt Magnetic Attach 16:9 Pf238w9em Rammeløst Display Privatlivsfilter 60,5 Cm (23.8 tommer) 16:9 i 186 dage. Laveste pris i perioden er 727 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 877 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 792 kr.

Den nuværende pris på 783 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for 3m T Privacy Filter For 23.8in Full Screen Monitor With T Complyt Magnetic Attach 16:9 Pf238w9em Rammeløst Display Privatlivsfilter 60,5 Cm (23.8 tommer) 16:9. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for 3m T Privacy Filter For 23.8in Full Screen Monitor With T Complyt Magnetic Attach 16:9 Pf238w9em Rammeløst Display Privatlivsfilter 60,5 Cm (23.8 tommer) 16:9 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026783 kr13 kr (2%)
25. maj 2026770 kr1 kr (0%)
23. maj 2026771 kr10 kr (1%)
22. maj 2026781 kr3 kr (0%)
20. maj 2026784 kr12 kr (2%)
18. maj 2026772 kr3 kr (0%)
14. maj 2026775 kr19 kr (3%)
12. maj 2026756 kr12 kr (2%)
11. maj 2026768 kr6 kr (1%)
8. maj 2026774 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret