Gå til hovedindhold

3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk

3MPapirvarerEAN: 4001895845918
Pris fra 65,43 krtil 75,12 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 9,69 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65 kr 7. apr.

Sammenlign priser på 3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65.43 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Scotch® tape 2000 lysegrå farve 50 mm x 46 m 0,15 mm tyk
65,43 kr
Til butik
Scotch® tape 2000 lysegrå farve 50 mm x 46 m 0,15 mm tyk billede

Produktinformation

3M Scotch tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk. Elektrikerens Gaffa-tape. Let at overrive og den suger ikke fugt, da der er tale om en ren vinyl tape uden lærred. En universal vinyl tape til alt muligt brug fx opmærkning (skrive på), efterla...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Kabler
EAN: 4001895845918
Varenr.: 15844966465871
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M 2000 Cinta Americana, Grå, PVC, 46 m, 50 mm, 0,15 mm
66 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk
66 kr
Til butik
3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk billede

Produktinformation

Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk Produkt beskrivelse: 3M Scotch tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk. Elektrikerens Gaffa-tape. Let at overrive og den suger ikke fugt, da der er tale om en ren vinyl tape uden lærred. En universal vinyl tape til alt muligt brug fx opmærkning (skrive på), efterlader ikke...

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Forbrugsartikler
Artikel nr.: 7000076790
EAN: 4001895845918
Varenr.: 2754107
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vinyl tape 50 mm x 46 m scotch 2000
72,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Scotch 2000 lysgrå elektriker-gaffatape 50mm×46m
-18%75,12 kr
Før 91,38 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN65,43 kr65,43 krKøb
2CS MEGASTORE DK66 kr105 krKøb
3Proshop DK66 kr105 krKøb
4MaintainIt72,5 kr72,5 krKøb
5Globaltools.dk75,12 kr75,12 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk

PriceData har fulgt prisen på 3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk i 134 dage. Laveste pris i perioden er 65 kr (registreret d. 25. januar 2026), højeste er 70 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 65,43 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for 3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for 3M Scotch® tape 2000 lysegrå farve, 50 mm x 46 m, 0,15 mm tyk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202665,43 kr
23. maj 202666 kr
9. maj 202665,43 kr
7. maj 202665,18 kr
6. maj 202666 kr
23. apr. 202665,18 kr
22. apr. 202666 kr
19. apr. 202665,18 kr
18. apr. 202666 kr
15. apr. 202665,18 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret