Gå til hovedindhold

3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske |

3MLegetøjEAN: 4046719375912
Pris fra 186,32 krtil 225 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 38,68 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 171 kr 18. maj

Sammenlign priser på 3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske | og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186.32 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Halvmaske 3M 6200 Medium
-25%186,32 kr
Før 247,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Halvmaske 3M 6200 Medium billede

Produktinformation

Denne innovative halvmaske, som er en del af en velkendt serie fra en førende producent, er designet med henblik på at kombinere komfort med høj beskyttelseseffektivitet. Masken er fremstillet af et blødt og letvægtsmateriale, der sikrer komfort, selv når...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 4046719375912
Varenr.: 282972
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
3M halvmaske, 6200M, medium
222 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske |
225 kr
Til butik
3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske | billede

Produktinformation

Produktbeskrivelse: 3M genanvendeligt halvmaske-åndedrætsværn i 6000-serien er designet med fokus på komfort, enkelhed og effektiv beskyttelse. Masken er fremstillet af et let og fleksibelt elastomermateriale, der sikrer høj komfort under længere tids bru...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Åndedrætsværn
EAN: 4046719375912
Varenr.: 47003715010897

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk186,32 kr186,32 krKøb
2WATTOO.DK222 kr222 krKøb
3Sikkerhedsgiganten225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske |

PriceData har fulgt prisen på 3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske | i 180 dage. Laveste pris i perioden er 171 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 186,32 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for 3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for 3M Genanvendeligt Åndedrætsværn som halvmaske 6000-serien - Medium 6200 | Åndedrætsværn | Halvmaske | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026186,32 kr35,68 kr (16%)
30. maj 2026222 kr35,68 kr (19%)
25. maj 2026186,32 kr15,32 kr (9%)
18. maj 2026171 kr15,32 kr (8%)
15. maj 2026186,32 kr7,64 kr (4%)
14. maj 2026193,96 kr7,64 kr (4%)
2. maj 2026186,32 kr7,64 kr (4%)
1. maj 2026193,96 kr7,64 kr (4%)
18. apr. 2026186,32 kr7,64 kr (4%)
17. apr. 2026193,96 kr7,64 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret