Gå til hovedindhold

3M BPNAP001, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri

3MComputer – tilbehørEAN: 0638060338551
Pris fra 387 krtil 659 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 272 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 367 kr 1. apr.

Sammenlign priser på 3M BPNAP001, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 387 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M Bright Screen Privacy Filter BPNAP001 Notebook privacy-filter
387 kr
Til butik
3M Bright Screen Privacy Filter BPNAP001 Notebook privacy-filter billede

Produktinformation

3M Bright Screen Privacy Filter - Notebook privacy-filter - aftagelig - flip - 13.3" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Artikel nr.: 7100288104
EAN: 0638060338551
Varenr.: 1001363438
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M BPNAP001, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri
399 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Bright Screen Privacy Filter BPNAP001 - notebook privacy filter
399 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3m Privacy Filter For Apple Macbook Air 13 tommer 16:10
-0%556 kr
Før 556,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmfilter med privatliv 13,3" 16:10 - 3M til MacBook Air (2018-2020)
559 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmfilter med privatliv 13,3" 16:10 - 3M til MacBook Air (2018-2020)
579 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3M Bright Screen Privacy Filter
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M BPNAP001, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M BPNAP001, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK387 kr387 krKøb
2CS MEGASTORE DK399 kr438 krKøb
3Proshop DK399 kr438 krKøb
4Dustin DK556 kr642,25 krKøb
5Boligcenter DK559 kr559 krKøb
6Vivas DK579 kr658 krKøb
7Ultrashop659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M BPNAP001, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri

PriceData har fulgt prisen på 3M BPNAP001, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri i 183 dage. Laveste pris i perioden er 357 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 476 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 378 kr.

Den nuværende pris på 387 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for 3M BPNAP001, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for 3M BPNAP001, 33,8 cm (13.3), 16:10, Laptop, Rammeløst display privatlivsfilter, Blank/mat, Refleksfri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026387 kr1 kr (0%)
22. maj 2026388 kr1 kr (0%)
2. maj 2026387 kr11 kr (3%)
1. maj 2026376 kr4 kr (1%)
28. apr. 2026372 kr3 kr (1%)
27. apr. 2026369 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026372 kr5 kr (1%)
1. apr. 2026367 kr5 kr (1%)
25. mar. 2026372 kr8 kr (2%)
10. jan. 2026380 kr22 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret