Gå til hovedindhold

3M 3M sikkerhedsfilter til laptop 15,6'' widescreen 3MPF156W Modsvarer: N/A

3MComputerkomponenterEAN: 0051128788509
Pris fra 295 krtil 575 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 280 kr 16. apr.

Sammenlign priser på 3M 3M sikkerhedsfilter til laptop 15,6'' widescreen 3MPF156W Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 295 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
3M til 15,6" widescreen laptop Notebook privacy-filter 15,6" bred
295 kr
Til butik
3M til 15,6" widescreen laptop Notebook privacy-filter 15,6" bred billede

Produktinformation

3M databeskyttelsesfilter - Notebook privacy-filter - 15.6" - sort

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Artikel nr.: 98044054264
EAN: 0051128788509
Varenr.: 987718639
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Privacy Filter 15.6 Widescreen Laptop (PF156W9B)
331 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
3m Databeskyttelsesfilter Til 15,6 tommer Widescreen Laptop 16:9
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
3m Databeskyttelsesfilter Til 15,6 tommer Widescreen Laptop 16:9 billede

Produktinformation

Microlouver-privacy begrænser sideindblik, så dine data kun er synlige for dig Mat antirefleksfinish reducerer genskin og skjuler fingeraftryk Rammefrit sort design, tilpasset 15,6 tommer bredskærme og med lav profil Ridsebestandig overflade giver holdbar beskyttelse af LCD-skærme Designet til bærbare med 16:9 i landskabstilstand, ikke kompatibel med touchskærme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Filtre
Artikel nr.: PF156W9B
EAN: 0051128788509
Varenr.: 5011065929
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
3M Privacy Filter 15.6" 16:9
519 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3M 3M sikkerhedsfilter til laptop 15,6'' widescreen 3MPF156W Modsvarer: N/A
575 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M 3M sikkerhedsfilter til laptop 15,6'' widescreen 3MPF156W Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M 3M sikkerhedsfilter til laptop 15,6'' widescreen 3MPF156W Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK295 kr295 krKøb
2Proshop DK331 kr370 krKøb
3Dustin DK431 kr517,25 krKøb
4Ultrashop519 kr519 krKøb
5InkClub DK575 kr575 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M 3M sikkerhedsfilter til laptop 15,6'' widescreen 3MPF156W Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på 3M 3M sikkerhedsfilter til laptop 15,6'' widescreen 3MPF156W Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 280 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 465 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 380 kr.

Den nuværende pris på 295 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for 3M 3M sikkerhedsfilter til laptop 15,6'' widescreen 3MPF156W Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for 3M 3M sikkerhedsfilter til laptop 15,6'' widescreen 3MPF156W Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026295 kr7 kr (2%)
27. maj 2026302 kr8 kr (3%)
25. maj 2026294 kr4 kr (1%)
24. maj 2026298 kr6 kr (2%)
23. maj 2026292 kr4 kr (1%)
22. maj 2026296 kr2 kr (1%)
20. maj 2026294 kr2 kr (1%)
18. maj 2026296 kr4 kr (1%)
16. maj 2026300 kr131 kr (30%)
2. maj 2026431 kr109 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret