Gå til hovedindhold

No brand Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm

No brandSanitetEAN: 5706555150003
Pris fra 33 krtil 36,98 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3,98 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26,99 kr 10. maj

Sammenlign priser på Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm
33 kr
Til butik
Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm billede

Produktinformation

Haneforlængere anvendes til forlængelse af rør i varme- og brugsvandsystemer for at tilpasse, hvis afstanden mellem PEX-dåsen og kuglehanen er for lang. Fromkromede haneforlængere er fremstillet afzinkningsfri messing.

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: VVS fittings
Farve: chrome
Størrelse: 3/8" x 10 mm
EAN: 5706555150003
Varenr.: 743171009
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/8" x 10 mm haneforlænger krom, gdv
34,26 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm
36 kr
Til butik
Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: No brand
Kategori: Rør & fittings
Farve: chrome
Størrelse: 3/8" x 10 mm
EAN: 5706555150003
Varenr.: 743171009
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3/8 x 10 mm haneforlænger krom, gdv
36,98 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS33 kr33 krKøb
2EL-GROSSISTEN34,26 kr34,26 krKøb
3BilligVVS DK36 kr36 krKøb
4CS MEGASTORE DK36,98 kr75,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm

PriceData har fulgt prisen på Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 26,99 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 33 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 22% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Forkromet haneforlænger, 3/8" - 10 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202633 kr
30. maj 202632,75 kr
26. maj 202632 kr
24. maj 202632,75 kr
17. maj 202632 kr5,01 kr (19%)
10. maj 202626,99 kr5,01 kr (16%)
18. apr. 202632 kr
17. apr. 202632,75 kr
11. apr. 202632 kr2 kr (7%)
19. dec. 202530 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret