Gå til hovedindhold

Viega 3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom

ViegaSanitetEAN: 4015211447328
Pris fra 66,11 krtil 129 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 62,89 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 61,04 kr 10. maj

Sammenlign priser på 3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66.11 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom
66,11 kr
Til butik
3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom billede

Produktinformation

Haneforlængere anvendes til forlængelse af rør i varme- og brugsvandsystemer for at tilpasse, hvis afstanden mellem PEX-dåsen og kuglehanen er for lang.Fromkromede haneforlængere er fremstillet afzinkningsfri messing.

Produktspecifikationer

EAN: 4015211447328
Varenr.: 15843204170063
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Forkromet haneforlænger, 3/4" - 40 mm
70 kr
Til butik
Forkromet haneforlænger, 3/4" - 40 mm billede

Produktinformation

Haneforlængere anvendes til forlængelse af rør i varme- og brugsvandsystemer for at tilpasse, hvis afstanden mellem PEX-dåsen og kuglehanen er for lang. Fromkromede haneforlængere er fremstillet afzinkningsfri messing.

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: VVS fittings
Farve: chrome
Størrelse: 3/4" x 40 mm
EAN: 4015211447328
Varenr.: 743171041
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Forkromet haneforlænger, 3/4" - 40 mm
129 kr
Til butik
Forkromet haneforlænger, 3/4" - 40 mm billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Viega
Kategori: Rør & fittings
Farve: chrome
Størrelse: 3/4" x 40 mm
EAN: 4015211447328
Varenr.: 743171041

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN66,11 kr66,11 krKøb
2CompletVVS70 kr70 krKøb
3BilligVVS DK129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom

PriceData har fulgt prisen på 3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom i 161 dage. Laveste pris i perioden er 61,04 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 66,11 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for 3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for 3/4" x 40 mm Rødgods Silicium Bronze gevindfittings haneforlænger krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202666,11 kr5,07 kr (8%)
10. maj 202661,04 kr5,07 kr (8%)
7. maj 202666,11 kr8,89 kr (12%)
6. maj 202675 kr8,89 kr (13%)
23. apr. 202666,11 kr8,89 kr (12%)
22. apr. 202675 kr8,89 kr (13%)
19. apr. 202666,11 kr8,89 kr (12%)
18. apr. 202675 kr8,89 kr (13%)
15. apr. 202666,11 kr8,89 kr (12%)
14. apr. 202675 kr8,89 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret